Solidarni z UKRAINĄ!

W dniach 15-17 marca, w EXPO XXI w Warszawie, odbyły się 30. Międzynarodowe Targi ŚWIATŁO 2023 i 20. Międzynarodowe Targi ELEKTROTECHNIKA 2023. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęło Ministerstwo Rozwoju i Technologii oraz Polska Agencja Inwestycji i Handlu. Na terenach targowych zaprezentowało się 237 firm, 5 985 osób odwiedziło EXPO XXI podczas 3 dni targowych, a w szkoleniach i warsztatach wzięły udział 863 osoby.

Więcej

Jubileuszowa edycja Targów ENEX zapowiada się rekordowo! Już od 8 do 9 marca 2023 roku w siedmiu halach Targów Kielce swoją ofertę zaprezentuje ponad 200 Wystawców z 12 krajów (Polski, Czech, Austrii, Grecji, Holandii, Niemiec, Węgier, Wielkiej Brytanii, Chin, Sri Lanki, Singapuru i Turcji), w tym wiodące firmy z branży energetycznej oraz najwięksi producenci i dystrybutorzy najnowszych rozwiązań z zakresu odnawialnych źródeł energii.

Więcej

Trzydziesta, jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów ŚWIATŁO i towarzyszące im Międzynarodowe Targi Elektrotechnika, odbędzie się w dniach 15-17 marca 2023 w EXPO XXI w Warszawie!

Więcej

20. edycja Międzynarodowych Targów ELEKTROTECHNIKA i towarzyszących im 30. Międzynarodowych Targów ŚWIATŁO, odbędzie się w dniach 15-17 marca 2023 w EXPO XXI w Warszawie!

Więcej

Eaton rusza z nową serią webinariów. Zdobądź praktyczną wiedzę na bezpłatnych szkoleniach online.

Więcej

Firma YAK i ABB edukują elektroinstalatorów i pokazują, jak w łatwy sposób można tworzyć inteligentne domy. Od czerwca 2022 w bezpłatnych szkoleniach z systemu ABB free@home wzięło udział kilkudziesięciu elektroinstalatorów z terenu całej Polski.

Więcej

Zapisz się już dziś na pierwsze webinarium dla projektantów: Kiedy fotowoltaika wymaga pozwolenia na budowę?

Więcej

Stowarzyszenie KNX Polska – Grupa Narodowa ma zaszczyt zaprosić na konferencję KNX EXPERTS MEETING, która odbędzie się 12 stycznia 2023 w Falentach koło Warszawy. Wydarzenie pod patronatem KNX Association, to kolejne spotkanie branżowe polskich specjalistów branży automatyki budynkowej w standardzie KNX.

Więcej

Przygotowania do świąt w Szwarcwaldzkim Lesie idą pełną parą! Śnieg za oknem zwiastuje ich rychłe nadejście, dlatego Wojtek, Ignacy, Hanna i Anna zabrali się za porządki. Przy okazji odkryli, jak dużo śmieci wytwarza każde z nich. Przyjaciele postanowili zatem dać im drugie życie, tworząc przepiękne ozdoby świąteczne!

Więcej

Jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX zapowiada się imponująco. Już od 8 do 9 marca 2023 roku w Targach Kielce spotkają się najlepsi światowi producenci, którzy zaprezentują najnowsze rozwiązania branżowe!

Więcej
x