Więcej słońca, więcej zieleni, więcej energii, ale też więcej zadań i łamigłówek – wiosenna porcja przygód ekipy leśnych przyjaciół już niebawem trafi w ręce najmłodszych majsterkowiczów. Sprawdźmy, z jakimi zadaniami przyjdzie im mierzyć się w nowym zeszycie z edukacyjnej serii WIHA.

Więcej

Unikalne funkcje platformy handlowej merXu nie kończą się na gwarancji współpracy tylko ze zweryfikowanymi partnerami oraz bezpośrednim kontakcie z dostawcą i możliwości negocjacji cen. Zarejestrowani Użytkownicy merXu mogą obecnie korzystać z dwóch różnych promocji.

Więcej

Unikalne funkcje platformy handlowej merXu nie kończą się na gwarancji współpracy tylko ze zweryfikowanymi partnerami oraz bezpośrednim kontakcie z dostawcą i możliwości negocjacji cen. Zarejestrowani Użytkownicy merXu mogą obecnie korzystać z dwóch różnych promocji.

Więcej

Warszawa, Polska – Signify (Euronext: LIGHT), światowy lider branży oświetleniowej, zainstalował oświetlenie LED w kolejnej szklarni w Polsce, w której uprawiany jest pomidor malinowy. Gospodarstwo Ogrodnicze Piotr Kociszewski, należące do grupy producenckiej VegaPOL dysponuje 6 hektarowym kompleksem szklarniowym, z czego około 2ha to produkcja doświetlana systemem LED na poziomie do 260 umol/s/m2. To pierwszy wielkopowierzchniowy projekt szklarniowej uprawy pomidora malinowego o tak dużej mocy światła nie tylko w Polsce, ale w całym regionie Europy Centralnej.

Więcej

Analiza efektywności energetycznej cieszy się wśród firm coraz większym zainteresowaniem. Co przy tym ważne, nie wynika to jedynie z powodu wprowadzenia obowiązku wykonywania audytów energetycznych dużych podmiotów. Na krok ten decyduje się także wiele innych mniejszych firm czy instytucji. Kto musi zlecić to działanie i dlaczego niektórzy decydują się na nie bez przymusu? Poznaj pięć faktów na ten temat!

Więcej

Uprawnienia SEP do 1kV i powyżej 1kV umożliwiają znalezienie wymarzonej pracy na stanowisku elektryka lub w zawodach pokrewnych. Pozwalają rozwinąć skrzydła osobom zajmującym się eksploatacją i/lub dozorem urządzeń, instalacji oraz sieci elektroenergetycznych. Uprawnienia elektryczne G1 są niezbędne do obsługi, konserwacji, remontów, montażu oraz wykonywania czynności kontrolno-pomiarowych urządzeń wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną.

Więcej

W imieniu firmy Fronius serdecznie zapraszamy na lutowe szkolenia i webinaria. Poniżej linki rejestracyjne do e-szkoleń oraz informacje na temat dostępnych kursów podstawowych i zaawansowanych na platformie Forum Fronius.

Więcej

Zarząd Lena Lighting podpisał umowę na budowę farmy fotowoltaicznej. Do końca roku przy zakładzie produkcyjnym w Środzie Wielkopolskiej zostanie zainstalowanych 596 paneli, które będą generować moc 241,38 kWp. Inwestycja jest elementem proekologicznej strategii firmy.

Więcej

MerXu to internetowa platforma, która wspiera i ułatwia kupowanie i sprzedawanie dedykowana wyłącznie firmom. Jest dostępna w pięciu krajach naszego regionu: Czechach, Estonii, Litwie, Polsce i Słowacji. Kupujący znajdą tu dostawców produktów z kategorii przemysłowych i budowlanych.

Więcej

10 designerskich lamp UV-C STERILON FLOW z serduszkiem opuściło właśnie linię produkcyjną w Środzie Wielkopolskiej i zostało wystawionych na aukcję dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Więcej