Koniec roku 2021 r. jest dla spółki Grenton szczególnie ważny. Ostatni tydzień rozpoczynający się udziałem w Forum Polsko Arabskim w Dubaju został zwieńczony, organizowanym w Pawilonie Polskim na EXPO 2020, wyjątkowym wydarzeniem Grenton Day.

Więcej

Gwarancja 5+5=10 lat na falowniki Fronius od 3 do 10KW w standardzie! Tego jeszcze nie było! Od 1 stycznia 2022 r., dla zainstalowanego i zarejestrowanego w tym okresie falownika Fronius o mocy od 3 do 10kW (włącznie), firma Fronis oferuje 10 lat gwarancji w cenie! Oznacza to, że urządzenia będą standardowo objęte 10-LETNIĄ GWARANCJĄ.

Więcej

Prowadzisz działalność gospodarczą w branży elektrycznej lub elektroinstalacyjnej? Kupujesz produkty takich marek jak Philips, Schneider Electric i NKT? W takim razie program Elektroklub jest właśnie dla Ciebie! Dołącz do niego już dziś, zbieraj punkty i wymieniaj je na atrakcyjne nagrody. Po rejestracji punkty będą naliczane za Twoje codzienne zakupy.

Więcej

Czym jest merXu?

MerXu to nowa międzynarodowa platforma internetowa dla przedsiębiorców sprzedających i kupujących przede wszystkim w kategoriach przemysłowych takich jak: elektrotechnika, wyposażenie biur i przedsiębiorstw, chemia i metalurgia, budownictwo, oświetlenie, ogrzewanie i hydraulika, bhp, narzędzia, przemysł i budowa maszyn oraz HoReCa.

Więcej

19. edycja Międzynarodowych Targów Elektrotechnika, 29. edycja Międzynarodowych Targów ŚWIATŁO i towarzyszące in 26. Targi Automaticon, odbędą się w dniach 26-28 stycznia 2022 w EXPO XXI w Warszawie!

Więcej

Liście na drzewach zmieniają kolory, grzyby rosną jak po deszczu, wszędzie unosi się zapach jabłek, a kasztany i żołędzie już nie mogą doczekać się zebrania. Nadchodzi jesień – pora roku, która kreatywnym odkrywcom i małym majsterkowiczom nie kojarzy się tylko z deszczem, chłodem i nudą! Ciepły sweter? Jest! Termos z herbatą? Gotowy! Koszyk lub plecak? Już czeka! Ekipa Wiha zaprasza na spacer po lesie, wspólne szukanie skarbów jesieni i… jubileuszowy konkurs! Wojtek, Ignacy, Hania i Anna obchodzą pierwsze urodziny, a to okazja, której po prostu nie można przegapić!

Więcej

Wyładowania niezupełne zostały zidentyfikowane jako przyczyna zaniku komunikacji pomiędzy kontrolą ruchu lotniczego a pilotami

Więcej

Firma Fluke zachęca firmy do zmodernizowania testerów okablowania w celu zapewnienia zgodności przewodowych sieci Internetu rzeczy (IoT) z aktualnymi standardami Power over Ethernet (PoE)

Więcej

Inżynierowie ds. instalacji, konserwacji, wyszukiwania i usuwania awarii oraz napraw mogą tej jesieni ponownie skorzystać z promocji „Kup przyrząd Fluke, a otrzymasz inny za darmo” obejmującej szeroką gamę bezpiecznych, niezawodnych i łatwych w użyciu przyrządów Fluke, testerów sieci oraz wyposażenia do kalibracji firmy Fluke. Promocja obowiązuje od 1 września do 15 grudnia 2021 roku.

Więcej

MerXu to nowa międzynarodowa platforma internetowa dla przedsiębiorców sprzedających i kupujących przede wszystkim w kategoriach przemysłowych takich jak: chemia i metalurgia, budownictwo, elektrotechnika, oświetlenie, ogrzewanie i hydraulika, bhp, narzędzia, przemysł i budowa maszyn, HoReCa oraz wyposażenie biur i przedsiębiorstw.

Więcej
x