Solidarni z UKRAINĄ!

Jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX zapowiada się imponująco. Już od 8 do 9 marca 2023 roku w Targach Kielce spotkają się najlepsi światowi producenci, którzy zaprezentują najnowsze rozwiązania branżowe!

Więcej

Szukasz prostego i niezawodnego systemu smart home dla swoich klientów? Zostań certyfikowanym instalatorem firmy YAK.

Więcej

W celu podniesienia swoich szans na rynku pracy coraz więcej osób decyduje się na szkolenia dla elektryka online. Dlaczego są one tak potrzebne? Jakie kwalifikacje dają? Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj poniższy artykuł.

Więcej

Kursy SEP cieszą się niezwykłą popularnością nie tylko wśród początkujących fachowców – decydują się na nie także osoby, które chcą się przebranżowić. Zdobycie uprawnień w szeroko pojętej energetyce otwiera wiele zawodowych możliwości, szczególnie teraz – rozwój nowych inwestycji skłania przedsiębiorców do poszukiwania fachowców z potwierdzonymi kompetencjami. Co dają szkolenia SEP? W poniższym artykule odpowiadamy na to pytanie.

Więcej

W Lesie Szwarcwaldzkim nie ma czasu na nudę, bo każda pora roku to nowe przygody. Jesień pełna jest kolorów i zapachu grzybów. Jednak Wojtek, Ignacy, Hanna i Anna wiedzą, że to także świetny moment na miodobranie! Pokażą nam, skąd się bierze miód i wytłumaczą, dlaczego pszczoły są naszymi przyjaciółmi.

Więcej

W październiku zarejestrowani użytkownicy merXu – europejskiej e-platformy handlowej tylko dla firm z branży przemysłowej – mogą zaoszczędzić nawet 1300 zł na dostawie profesjonalnych produktów od międzynarodowych kontrahentów. Zasady akcji promocyjnej są bardzo proste.

Więcej

20. edycja Międzynarodowych Targów Elektrotechnika (elektroinstalacje.pl) i 30. edycja Międzynarodowych Targów ŚWIATŁO odbędą się w dniach 15-17 marca 2023 w EXPO XXI w Warszawie!

Więcej

W ciągu 10 lat dostarczyli zieloną energię setkom firm i gospodarstw domowych w kraju. Dziś BuyPV to uznana przez Klientów jakość i innowacyjność na rynku instalacji fotowoltaicznych obecna w kolejnych krajach Europy. W związku z dużym zainteresowaniem produktami marka otworzyła nowe oddziały: tym razem w Rumuni i Niemczech.

Więcej

Ciężki okres dla branży przemysłowej spowodowany światową sytuacją gospodarczo-polityczną sprawia, że coraz więcej firm zainteresowanych jest międzynarodowymi możliwościami, jakie niesie rynek. A te są naprawdę ciekawe – zwłaszcza z perspektywy zakupowej.

Więcej

Prawie 15 tysięcy odwiedzających tegoroczne targi ENERGETAB zdecydowanie potwierdza prymat bielskich targów w branży energetyki i elektrotechniki oraz niezbędność odbywania osobistych spotkań biznesowych i przewagę bezpośredniego zapoznania się z urządzeniem nad oglądaniem jego widoku w internecie.

Więcej
x