MOWION by Kanlux to marka, która powstała, aby uwzględnić różnorodne zastosowania osprzętu elektroinstalacyjnego. To produkty, które od kilku lat cieszą się dużym uznaniem, ponieważ wykonane są z wysokiej jakości materiałów i dopasowane do różnych potrzeb. Marka MOWION by Kanlux to cztery linie produktów, a każda z nich ma różne przeznaczenie. Na wszystkie produkty firma Kanlux udziela do pięciu lat gwarancji.

Więcej

Rozmowy biznesowe, smsy z przyjaciółmi, nowinki z social media… Wielu z nas nie wyobraża sobie codziennego życia bez urządzeń mobilnych. O tym, jak bardzo uzależnieni jesteśmy od nowoczesnych technologii świadczyć może fakt, jak bezradnie czujemy się, gdy nasz telefon „padnie” w najmniej oczekiwanym momencie, lub też gdy zostaniemy pozbawieni dostępu do sieci. Bezprzewodowe urządzenia mobilne stały się częścią naszej rzeczywistości,dlatego powinny też być częścią przestrzeni, w której żyjemy. Na ten aspekt aranżacji wnętrz postawiła marka JUNG, wypuszczając na rynek nowe gniazda SCHUKO® z portami USB umożliwiającymi szybkie naładowanie każdej baterii.

Więcej

Plączące się kable urządzeń zasilanych z sieci zostały skutecznie ujarzmione przez systemy gniazd nablatowych. tego typu rozwiązania sprawdzają się przede wszystkim w biurach i w salach konferencyjnych, gdzie przybierają formę rozbudowanych mediaportów. Niemniej również w instalacjach domowych, zwłaszcza w kuchniach, gniazda nablatowe zyskują sporą popularność, zwiększając funkcjonalność m.in. wysp i półwyspów kuchennych.

Więcej

Rok 2020 przyniósł prawdziwą rewolucję w wielu aspektach życia. Jedną z nich jest to, że więcej czasu spędzamy we wnętrzach. Warto zatem zadbać o spójną i harmonijną aranżację przestrzeni mieszkalnych i użytkowych. Każdy wystrój opiera się na mocnych akcentach, takich jak meble czy wyrazisty kolor ścian, a także na dodatkach. Elementem, którego wybór z pozoru może wydawać się nieważny, jest osprzęt elektryczny. To ogromny błąd! Gniazdka i wyłączniki mogą bowiem zaważyć na estetyce całego wnętrza. Jak wybrać najlepsze?

Więcej

Platforma zakupowa MerXu oferuje swoim klientom duży asortyment szeroko rozumianego osprzętu instalacyjnego, a także włączników oraz gniazd specjalnego przeznaczenia. Wśród produktów znajdują się wyroby znanych na całym świecie marek, jak i wytwórców lokalnych. Wszystkie charakteryzuje odpowiednia jakość wykonania oraz niezawodność.

Więcej

Tak zwane prace wykończeniowe, w dużej mierze polegają na dobieraniu i odpowiednim łączeniu ze sobą różnego rodzaju elementów, które oprócz cech użytkowych, posiadać musza również walory estetyczne. Jednymi z takich elementów są kontakty oraz ramki do gniazdek elektrycznych. Dlaczego ich wybór jest tak istotny?

Więcej

Wymiana starej instalacji elektrycznej jest konieczna, by dostosować ją do współczesnych obciążeń i używanych sprzętów. Kable aluminiowe, mające kilkadziesiąt lat włączniki i gniazdka elektryczne powodują niebezpieczne przepięcia, a montowane przez laty bezpieczniki przepalają się, gdy podłączy się w domu wszystkie używane sprzęty. Jeśli planujesz wymianę instalacji elektrycznej, sprawdź, jak wybrać odpowiedni osprzęt. Osprzęt elektryczny wysokiej klasy to podstawa.

Więcej

Instalacje elektryczne stosowane w kopalniach odkrywkowych i zakładach przetwórczych kruszyw budowlanych muszą sprostać szczególnym wymaganiom. W tego typu aplikacjach przewody i kable są narażone na ciężkie, specyficzne warunki eksploatacji – duże zapylenie, wibracje, ciągle zmieniające się warunki atmosferyczne itp. Helukabel Polska, jako producent dostarczający kable i przewody stosowane w różnych aplikacjach i do różnych warunków pracy, może zaproponować odpowiednie rozwiązania dla przemysłu ciężkiego. Więcej

„POKÓJ” Spółdzielnia Elektrotechniczna została założona w 1951 r., w charakterze producenta funkcjonuje od lat 70. XX wieku, kiedy rozpoczęła produkcję złączek jedno- i wielotorowych, którą kontynuuje do dziś, a stworzony tu znak handlowy ZUG jest utożsamiany właśnie z połączeniami elektrycznymi przewodów. Więcej

x