Firma Fronius słynie z jakości swoich produktów oraz najlepszego na rynku wsparcia dla swoich klientów. Wraz z nową serią falowników firma wprowadziła nowe aplikacje mobilne służące do uruchamiania, monitorowania oraz obsługi posprzedażowej.

Więcej

Firma Fronius stawia na jakość i jest znana z najlepszego serwisu na rynku. Wraz z nową generacją falowników całkowicie na nowo przemyślano również uruchamianie, monitorowanie i obsługę posprzedażową. Efektem są trzy użyteczne aplikacje dla instalatorów, techników serwisowych i klientów końcowych.

Więcej

Od początku powstania w 1986, grupa IGE+XAO pracuje nad rozwojem oprogramowania CAD (projektowanie wspomagane komputerowo), lecz w kontekście potrzeb elektryków i automatyków. CAD elektryczny przeznaczony jest dla branży elektrycznej i automatyki. Dzięki programom grupy IGE+XAO tworzenie projektów elektryki i automatyki oraz obsługa instalacji elektrycznych jest szybsza i łatwiejsza.

Więcej

Rozdzielnice elektryczne zawierają szereg osprzętu i aparatury, która odpowiada za dystrybucję energii. Na etapie projektowania trzeba uwzględnić nie tylko parametry elektryczne urządzeń zamontowanych w jej wnętrzu, ale również optymalne wykorzystanie przestrzeni montażowej.

Więcej

Konfigurator rozdzielnic ENYGUIDE opracowany przez firmę Hensel znacząco ułatwia pracę projektantom. Dodatkowo do jego działania wystarczy jedynie przeglądarka internetowa, co daje możliwość wykorzystania go przez wszystkie osoby związane z procesem powstawania rozdzielnicy (od sporządzenia projektu i oferty, do jej wykonania).

Więcej

Program do projektowania EDS firmy Emiter został stworzony dla projektantów i instalatorów, by ułatwić i przyspieszyć im pracę. Jest to skuteczne, a zarazem proste w obsłudze narzędzie, które pozwala na idealne dopasowanie obudowy, dobór aparatury i rozmieszczenie jej zgodnie z obowiązującymi normami.

Więcej

Program do projektowania hagercad.one firmy Hager to pomoc dla projektanta, producenta zestawu rozdzielczego, elektroinstalatora i automatyka. Funkcje zawarte w programie podpowiadają kolejne kroki podczas projektowania, ograniczając tym samym powstawanie błędów.

Więcej

Konstruktorzy aparatury rozdzielczej i sterowniczej muszą polegać na aktualnych, kompleksowych i przejrzystych informacjach o produktach. Nowa aplikacja Rittal Chiller App zapewni teraz użytkownikom łatwość wyboru za pomocą smartfonu: uzupełniając istniejącą wersję online, aplikacja umożliwi automatyczne obliczanie wymaganej mocy chłodniczej. Odpowiedni chiller wybiera się interaktywnie w zaledwie czterech krokach – i to w zakresie mocy od 1 do 40 kW. Bezpłatna aplikacja jest dostępna na iPhone’a.

Więcej
Program do szynoprzewodów Eaton - automatyczne generowanie linii 3D

Ze względu na coraz większą ilość projektów jakie powstają w oparciu o szynoprzewody, oraz brak narzędzi, które w łatwy i szybki sposób pozwolą nam na tworzenie rysunków potrzebnych do zamieszczenia ich w projektach, firma Eaton przygotowała program, który umożliwi automatyczne generowanie ich tras w bardzo krótkim czasie.

Więcej
Projekt w kilka minut

Programy do projektowania rozdzielnic i konfiguracji aparatury poprowadzą nas przez wszystkie etapy planowania konstrukcji, wyboru akcesoriów i doboru aparatów.

Więcej
x