Chyba już nikt nie wyobraża sobie inteligentnego budynku bez możliwości zdalnej kontroli nad instalacją. Monitoring i kontrola systemu w biurze, hotelu oraz w indywidualnym budownictwie od dawna jest „oczywistą oczywistością”. Zapraszamy do zapoznania się z testem ComfortClick Jigsaw.

Więcej

Efektywne ogrzewanie powinno jednocześnie zapewniać komfort cieplny użytkownikom pomieszczeń i minimalizować zużycie energii. W osiągnięciu obu tych celów pomoże sterownik temperatury pokojowej. Odpowiednie urządzenie będzie w stanie zaoferować zdecydowanie większe możliwości.

Więcej

System automatyki ABB-free@home® został zaprojektowany tak, aby w łatwy sposób można było go zamontować i uruchomić w praktycznie każdej domowej instalacji elektrycznej. Zarówno w nowych budynkach - gdzie wystarczy tylko przemyśleć okablowanie pod kątem dodatkowej magistrali jak również w budynkach już istniejących.

Więcej

W Polsce dużą popularnością cieszą się gotowe projekty domów jednorodzinnych. Przebieramy spośród szerokiej oferty biur projektowych, katalogów czy nawet producentów zajmujących się kompleksową budową domów prefabrykowanych. Wygoda związana z takimi możliwościami nieco ogranicza nasz wpływ na kształt i funkcjonalność instalacji elektrycznej – najczęściej używanej instalacji w domu. W większości zmieniamy tylko lokalizację lamp czy dokładamy kilka gniazd ściennych na potrzeby aranżacji wnętrz, nie zwracając uwagi na funkcjonalność. Zwykle kończy się to montażem włączników klasycznych, osobno dobieranych termostatów oraz czasami pilotów od klimatyzacji.

Więcej

Dynamika rynku elektroinstalacyjnego i automatyki domowej wymaga od profesjonalistów bycia na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. Dlatego ABB, światowy lider w dziedzinie technologii energetycznych i automatyki wciąż poszerza swoje kompleksowe rozwiązania, które pozwolą rozszerzyć ofertę i przyciągnąć nowych klientów.

Więcej

Szybko zmieniające się trendy technologiczne, rosnąca konkurencja i nowe wymagania klientów – jak wyróżnić się na rynku automatyki domowej? Szansą dla instalatorów jest współpraca z liderem, takim jak firma ABB. Takie partnerstwo pozwala uatrakcyjnić ofertę oraz daje dostęp do najnowszych technologii i specjalistycznej wiedzy. To jednak nie wszystko – poznaj najważniejsze korzyści dla profesjonalistów.

Więcej

Fachowy Elektryk i Grupa Narodowa KNX Polska zapewniły swoim czytelnikom fantastyczną zniżkę grupową. Jeśli zarejestruje się 75 lub więcej czytelników, organizacja KNX.ORG może zaoferować ogromną 40% obniżkę na zakup oprogramowania ETS6 Professional.

Więcej

Dawniej automatyka domowa kojarzona była głównie z dużymi rezydencjami i systemami, które wymagały dokładnego zaplanowania oraz skomplikowanych prac instalacyjnych. Dziś smart home może mieć każdy, czy to w nowym mieszkaniu, czy już w ukończonej inwestycji, bez kucia ścian i kilometrów kabli. Wystarczy połączenie WiFi, prosta instalacja oraz aplikacja w telefonie.

Więcej

NuBe BEGHELLI CLOUD to nowoczesna platforma ulokowana w chmurze, umożliwiająca zdalne zarządzanie wszystkimi systemami Beghelli oraz dostęp do zgromadzonych w nich danych. Przeznaczona jest zarówno dla instalatorów i projektantów jak i wszystkich końcowych użytkowników produktów Beghelli. Pozwala ona na sterowanie, raportowanie i analizy danych zdalnie pobranych z opraw oświetlenia podstawowego oraz awaryjnego, które mogą być zainstalowane na obiektach rozlokowanych w dowolnych zakątkach świata.

Więcej

Szybkość, łatwość konfiguracji i nastaw parametrów oraz możliwości realizacji złożonych funkcji i algorytmów to podstawowe wymagania, jakie stawiane są programowalnym komponentom bazującym na automatyce przekaźnikowej.

Więcej
x