Budowa domu to długi i żmudny proces, dzięki któremu zyskujemy własne miejsce do życia. Aby przebiegał on możliwie jak najsprawniej, konieczne jest, aby zaopatrzyć się w całą masę różnego rodzaju sprzętu oraz narzędzi. Nowoczesne elektronarzędzia to produkty, które stały się wyposażeniem każdego majsterkowicza. Sprawdzą się one nie tylko podczas budowy, ale także generalnego remontu. Dzięki nim, będziemy znacznie lepiej przygotowani do całego przedsięwzięcia, a nasze prace budowlane lub remontowe nie zostaną zakłócone przez brak odpowiednich maszyn budowlanych.

Więcej

Pracując w ograniczonej przestrzeni każdy milimetr jest na wagę złota. Dlatego nowa generacja kluczy M18 FUEL™ ma tylko 152 mm długości, o 18 mm mniej niż poprzedni model, umożliwiając dostęp do miejsc, do których nie jesteśmy w stanie dotrzeć innymi urządzeniami. Co więcej - klucze łącznie z akumulatorem 5.0 Ah ważą jedynie 2,3 kg, a bez niego - 1,6 k, czyli mniej niż urządzenia o wysokim momencie obrotowym.

Więcej

Bosch Go to uniwersalny wkrętak akumulatorowy przeznaczony dla profesjonalistów: elektryków, specjalistów od elektroniki, instalatorów i innych specjalistów wykonujących prace montażowe, naprawcze i serwisowe. Jego kluczową funkcją jest możliwość regulacji momentu obrotowego poprzez zastosowanie sprzęgła mechanicznego oraz system elektronicznego hamulca, który chroni wkręt przed przypadkowym zniszczeniem.

Więcej

Praski elektrohydrauliczne cieszą się coraz większym uznaniem wśród elektromonterów – o wyborze tych urządzeń decydują nie tylko ich doskonałe parametry, ergonomia i niezawodność działania ale również coraz bardziej przystępne ceny, które sprawiają, że taki zakup szybko się zwraca, zapewniając przy tym użytkownikom znacznie większy komfort pracy niż tradycyjne narzędzia instalacyjne. W porównaniu do modeli znanych starszemu pokoleniu energetyków, współczesne praski akumulatorowe przeszły prawdziwą rewolucję nie tylko pod względem gabarytów, ale przede wszystkim w zakresie zastosowanych w nich rozwiązań technicznych. Więcej

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających profesjonalnych użytkowników elektronarzędzi, firma Bosch wprowadza na rynek nową serię akumulatorów ProCORE18V.

Więcej

Od chwili swojego powstania AEG POWERTOOLS jest wiodącym na rynku dostawcą profesjonalnych elektronarzędzi. Wraz z wprowadzeniem przenośnych wiertarek w 1898 roku marka rozpoczęła erę elektronarzędzi przenośnych. Blisko 100 lat później AEG nadal oferuje profesjonalnym użytkownikom innowacyjne i wydajne rozwiązania, oparte na technologii PRO litowo-jonowej.

Więcej

Innowacyjna technologia akumulatorowa to prawdziwy przełom w sektorze profesjonalnego sprzętu dla fachowców. Jej wysoka skuteczność i moc, a przede wszystkim łatwość użytkowania w każdych warunkach sprawia, że elektronarzędzia akumulatorowe można określić jako synonim nowoczesnego podejścia w miejscu pracy każdego fachowca.

Więcej

Postęp techniczny nie omija żadnej dziedziny, także osprzętu do elektronarzędzi. Koniec szlifowania to najczęściej dopiero połowa pracy, którą musi wykonać profesjonalista. Jej druga część to żmudne sprzątanie. Innowacyjna siatka ścierna M480 Net firmy Bosch umożliwia odsysanie pyłu całą swoją powierzchnią, co w połączeniu z nowym wielootworowym talerzem szlifierskim do szlifierek mimośrodowych gwarantuje znaczące zmniejszenie ilości zanieczyszczeń.

Więcej

Nowa ładowarka firmy Bosch, model GAA 18V-24 Professional z gniazdami USB pozwala ładować urządzenia mobilne z akumulatora do elektronarzędzi. Urządzenie jest kompatybilne ze wszystkimi akumulatorami litowo-jonowymi marki Bosch o napięciu znamionowym 14,4 V i 18 V linii niebieskiej.

Więcej

Firma „LŁ” (dawniej Lange Łukaszuk) uzupełniła swoją bogatą ofertę o bardzo interesujące elektronarzędzia Panasonic.

Więcej
x