Powłoka lakiernicza aut nierzadko ulega uszkodzeniom na skutek oddziaływania niekorzystnych czynników zewnętrznych. Na szczęście, temu problemowi można łatwo zaradzić dzięki takim urządzeniom jak maszyny polerskie. Tego typu sprzęt znajduje się na wyposażeniu profesjonalnych warsztatów. Często świetnym rozwiązaniem okazuje się jednak samodzielne zainwestowanie w odpowiednie polerki samochodowe. Dowiedz się więcej na temat tych elektronarzędzi.

Więcej

Elektronarzędzia są niezbędnym elementem każdego domowego warsztatu. Pozwalają na realizację różnych zadań, od prostych prac remontowych, po bardziej skomplikowane projekty DIY. W tym artykule omówimy kilka podstawowych elektronarzędzi, które powinny znaleźć się w każdym warsztacie.

Więcej

Młot udarowy to urządzenie przeznaczone do wykonywania zarówno prostych, jak i skomplikowanych prac budowlanych. Jest on niezwykle przydatnym narzędziem zwłaszcza podczas remontów czy prac wyburzeniowych. Jednocześnie młoty udarowe mają to do siebie, że definiuje je naprawdę wiele parametrów. Dlatego też wybór odpowiedniego młota udarowego nie jest zadaniem łatwym. Mając to na uwadze, ten artykuł zasadniczo udziela odpowiedzi na dwa istotne pytania.

Więcej

Powodzenie wszelkich prac remontowych ma ścisły związek z zastosowaniem odpowiednich narzędzi. Nie inaczej jest w przypadku tworzenia instalacji hydraulicznych czy elektrycznych. Kable i rurki najczęściej wpuszczane są w ściany, co jest rozwiązaniem wygodnym i funkcjonalnym, jednak wymaga wycięcia w ścianie równych rowków o stałej głębokości. Narzędzie, które poradzi sobie z tym zadaniem najlepiej jest bruzdownica. Czym jest bruzdownica do kabli i na czym polega jej działanie? Jakie parametry powinniśmy wziąć pod uwagę przy zakupie narzędzia i czy w ogóle warto w niego zainwestować? Na te pytania odpowiedzi znajdziesz poniżej.

Więcej

Budowa domu to długi i żmudny proces, dzięki któremu zyskujemy własne miejsce do życia. Aby przebiegał on możliwie jak najsprawniej, konieczne jest, aby zaopatrzyć się w całą masę różnego rodzaju sprzętu oraz narzędzi. Nowoczesne elektronarzędzia to produkty, które stały się wyposażeniem każdego majsterkowicza. Sprawdzą się one nie tylko podczas budowy, ale także generalnego remontu. Dzięki nim, będziemy znacznie lepiej przygotowani do całego przedsięwzięcia, a nasze prace budowlane lub remontowe nie zostaną zakłócone przez brak odpowiednich maszyn budowlanych.

Więcej

Pracując w ograniczonej przestrzeni każdy milimetr jest na wagę złota. Dlatego nowa generacja kluczy M18 FUEL™ ma tylko 152 mm długości, o 18 mm mniej niż poprzedni model, umożliwiając dostęp do miejsc, do których nie jesteśmy w stanie dotrzeć innymi urządzeniami. Co więcej - klucze łącznie z akumulatorem 5.0 Ah ważą jedynie 2,3 kg, a bez niego - 1,6 k, czyli mniej niż urządzenia o wysokim momencie obrotowym.

Więcej

Bosch Go to uniwersalny wkrętak akumulatorowy przeznaczony dla profesjonalistów: elektryków, specjalistów od elektroniki, instalatorów i innych specjalistów wykonujących prace montażowe, naprawcze i serwisowe. Jego kluczową funkcją jest możliwość regulacji momentu obrotowego poprzez zastosowanie sprzęgła mechanicznego oraz system elektronicznego hamulca, który chroni wkręt przed przypadkowym zniszczeniem.

Więcej

Praski elektrohydrauliczne cieszą się coraz większym uznaniem wśród elektromonterów – o wyborze tych urządzeń decydują nie tylko ich doskonałe parametry, ergonomia i niezawodność działania ale również coraz bardziej przystępne ceny, które sprawiają, że taki zakup szybko się zwraca, zapewniając przy tym użytkownikom znacznie większy komfort pracy niż tradycyjne narzędzia instalacyjne. W porównaniu do modeli znanych starszemu pokoleniu energetyków, współczesne praski akumulatorowe przeszły prawdziwą rewolucję nie tylko pod względem gabarytów, ale przede wszystkim w zakresie zastosowanych w nich rozwiązań technicznych. Więcej

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających profesjonalnych użytkowników elektronarzędzi, firma Bosch wprowadza na rynek nową serię akumulatorów ProCORE18V.

Więcej

Od chwili swojego powstania AEG POWERTOOLS jest wiodącym na rynku dostawcą profesjonalnych elektronarzędzi. Wraz z wprowadzeniem przenośnych wiertarek w 1898 roku marka rozpoczęła erę elektronarzędzi przenośnych. Blisko 100 lat później AEG nadal oferuje profesjonalnym użytkownikom innowacyjne i wydajne rozwiązania, oparte na technologii PRO litowo-jonowej.

Więcej
x