Fabryka Kabli Elpar Sp. z o.o. mając na uwadze oczekiwania sektora meblarskiego, jako nowość w swojej ofercie, stworzyła rozwiązanie w postaci innowacyjnego przewodu elektrycznego o nazwie LEDPAR.

Więcej

Od kiedy developerzy zażyczyli sobie gniazda na balkonach i tarasach, pojawił się problem z montażem puszek elektrycznych w dociepleniu. Konieczne do rozwiązania stały się kwestie stabilności zainstalowanego osprzętu, przy jednoczesnym uniknięciu mostków termicznych. W sukurs instalatorom przyszli producenci, którzy przygotowali puszki dedykowane instalacji uwzględniającej wymagania izolacyjne budynków.

Więcej

Nowy typoszereg kanałów elektroinstalacyjnych MKI, z oferty AKS Zielonka, to odpowiedź na rosnące wymagania instalatorów i inwestorów dotyczące szybkości i jakości montażu.

Więcej

Kanały kablowe nie wymagają inwazyjnego kucia w ścianach, a jednocześnie zapewniają łatwe i uporządkowane doprowadzenie zasilania i mediów teleinformatycznych do stanowisk pracy i innych miejsc, w których są niezbędne. Przy większej ilości przewodów sprawdzą się listwy bądź kanały z przegrodami separującymi. Jakie jeszcze rozwiązania stosowane w tym asortymencie mogą okazać się przydatne?

Więcej

Firma TT PLAST S.A. to wiodący polski producent rur osłonowych i osprzętu z tworzyw sztucznych (PP, PVC, HDPE). Działa na rynku krajowym i zagranicznym od 2002 roku, nieustannie rozwijając swoje portoflio produktowe oraz możliwości produkcyjne.

Więcej

Zwiększone bezpieczeństwo, kompaktowe wymiary i prostota to wyróżniki nowej serii przekładników prądowych niskiego napięcia firmy ABB. Urządzenia z powodzeniem można instalować w dowolny sposób, m.in. na szynach DIN, szynach zbiorczych czy w instalacji naściennej.

Więcej

W ofercie Phoenix Contact znajdziesz oznaczniki w postaci etykiet i tabliczek w różnych formatach z tworzywa sztucznego, aluminium, czy stali nierdzewnej.

Więcej

Nowa linia lokalizatorów przewodów Beha-Amprobe serii AT-6000-EUR dostępna będzie w dwóch różnych zestawach (AT-6020-EUR i AT-6030-EUR) łączących odbiornik i mocny nadajnik do lokalizowania przewodów, wyłączników i bezpieczników.

Więcej

Instalacja zasilająco-sterująca systemów klasy BMS wymaga zastosowania odpowiednich przewodów, które z jednej strony muszą zapewnić zasilanie urządzeń elektrycznych, zaś z drugiej, przepływ danych do sterowania poszczególnymi urządzeniami w ramach systemu budynku inteligentnego.

Więcej

Przyciski E-STOP i RESET Murrelektronik są zintegrowane z instalacją elektroniczną za pomocą prefabrykowanych przewodów M12. To rozwiązanie (typu „Plug & Play” – wetknij i używaj) pozwala oszczędzić czas i zredukować ryzyko błędów w okablowaniu, dzięki czemu usprawnia integrację urządzeń z maszynami i systemami.

Więcej