Elektrycy umieszczają zwykle przy wykonanych przez siebie instalacjach, dane z namiarami na swoją firmę. Najczęściej są to naklejki lub wizytówki. Nowatorskie rozwiązanie myHensel-box powoduje, że praktykę tę będzie można podnieść na zdecydowanie wyższy poziom.

Więcej

Podtrzymanie funkcji to kwestia niezwykle istotna we współczesnych instalacjach. Tylko całkowicie niezawodne produkty, w razie pożaru, nie dopuszczą do rozprzestrzenienia się ognia i zagwarantują bezpieczne funkcjonowanie istotnych dla ewakuacji urządzeń elektrycznych – w budynkach i tunelach – takich jak oświetlenie awaryjne, czy urządzenia oddymiające na drodze ewakuacyjnej.

Więcej

Stosowane w przemyśle i budownictwie rozwiązania techniczne wymagają, aby użyte w nich urządzenia były niezawodne, bezpieczne oraz spełniały najwyższe standardy jakościowe. Dla wyrobów przeznaczonych na rynek europejski wymagania bezpieczeństwa zawarte są w stosownych dyrektywach Parlamentu Europejskiego i Rady.

Więcej

W sytuacji rozprzestrzeniania się ognia niezwykle istotne jest zapewnienie poprawnego działania instalacji ppoż. Dlatego należy tak dobrać przewody, aby w ekstremalnych warunkach spełniły swoje zadanie, dostarczając zasilanie oraz umożliwiając komunikację z urządzeniami przeciwpożarowymi.

Więcej

Fabryka Kabli Elpar Sp. z o.o. mając na uwadze oczekiwania sektora meblarskiego, jako nowość w swojej ofercie, stworzyła rozwiązanie w postaci innowacyjnego przewodu elektrycznego o nazwie LEDPAR.

Więcej

Od kiedy developerzy zażyczyli sobie gniazda na balkonach i tarasach, pojawił się problem z montażem puszek elektrycznych w dociepleniu. Konieczne do rozwiązania stały się kwestie stabilności zainstalowanego osprzętu, przy jednoczesnym uniknięciu mostków termicznych. W sukurs instalatorom przyszli producenci, którzy przygotowali puszki dedykowane instalacji uwzględniającej wymagania izolacyjne budynków.

Więcej

Nowy typoszereg kanałów elektroinstalacyjnych MKI, z oferty AKS Zielonka, to odpowiedź na rosnące wymagania instalatorów i inwestorów dotyczące szybkości i jakości montażu.

Więcej

Kanały kablowe nie wymagają inwazyjnego kucia w ścianach, a jednocześnie zapewniają łatwe i uporządkowane doprowadzenie zasilania i mediów teleinformatycznych do stanowisk pracy i innych miejsc, w których są niezbędne. Przy większej ilości przewodów sprawdzą się listwy bądź kanały z przegrodami separującymi. Jakie jeszcze rozwiązania stosowane w tym asortymencie mogą okazać się przydatne?

Więcej

Firma TT PLAST S.A. to wiodący polski producent rur osłonowych i osprzętu z tworzyw sztucznych (PP, PVC, HDPE). Działa na rynku krajowym i zagranicznym od 2002 roku, nieustannie rozwijając swoje portoflio produktowe oraz możliwości produkcyjne.

Więcej

Zwiększone bezpieczeństwo, kompaktowe wymiary i prostota to wyróżniki nowej serii przekładników prądowych niskiego napięcia firmy ABB. Urządzenia z powodzeniem można instalować w dowolny sposób, m.in. na szynach DIN, szynach zbiorczych czy w instalacji naściennej.

Więcej
x