Podjęcie decyzji o zakupie nowego samochodu to dopiero pierwszy, ale jakże istotny krok. Planując nabycie pojazdu, trzeba jednak odpowiedzieć sobie na wiele ważnych pytań, dzięki którym wybór będzie bardziej świadomy. Na co warto więc zwrócić uwagę, poszukując auta? Jak sprawdzić, czy mamy do czynienia z uczciwą ofertą? O czym pamiętać, jeśli chodzi o kwestie techniczne i formalne? Przyjrzyjmy się temu nieco bliżej!

Więcej

Transport drabin, drążków elektroizolacyjnych, rurek tworzywowych i miedzianych oraz wszelakich długich materiałów instalacyjnych od zawsze sprawiał trudność i zajmował dużo cennego czasu instalatorom. Problemy te jednak zostały rozwiązane dzięki wprowadzeniu do oferty ENERGOTYTAN najnowszej serii produktów firmy RHINO, która jest liderem europejskiego rynku w produkcji niezawodnych systemów transportowych przeznaczonych dla samochodów osobowych i dostawczych. Produkty te nie tylko poprawiają wygląd samochodu na którym się znajdują ale również gwarantują bezpieczeństwo podczas ich użytkowania. Poniżej po krótce przedstawimy poszczególne elementy systemu.

Więcej

Zima zbliża się małymi krokami. Zanim czas niskich temperatur rozpocznie się na dobre, warto już dziś zadbać o auto. Marka Ryobi® podpowiada, jak prawidłowo przygotować samochód, aby przetrwał sezon zimowy, a kierowca mógł cieszyć się bezpieczną i spokojną jazdą nawet w najtrudniejszych warunkach.

Więcej

Na etapie wyboru sposobu finansowania samochodu warto rozważyć leasing, który niejednokrotnie jest lepszą alternatywą dla kredytu.

Więcej

Fiat prezentuje nowego Doblò, jedyny samochód typu „Active Family Space” w swym segmencie mogący zaspokoić potrzeby rodzin prowadzących nowoczesny, sportowy i dynamiczny styl życia, które korzystają z samochodu przez 7 dni w tygodniu, w dni robocze oraz weekendy, bez ograniczeń, jeśli chodzi o przestrzeń czy zakres użytkowania.

Więcej

Jeep® Renegade to pierwszy w historii tej marki model produkowany we Włoszech i pierwszy samochód Fiat Chrysler Automobiles stworzony wspólnie przez zespół designerów oraz inżynierów włoskich i amerykańskich. Jeep Renegade emanuje pełną wyrazistości stylistyką i charakterem a jego wymiary czynią go idealnym samochodem zarówno w ruchu miejskim, jak i na szlakach off-roadowych.

Więcej
Zabezpieczenie ładunku podczas transportu

Zasady przewożenia ładunków dość precyzyjnie określa ustawa „Prawo o Ruchu Drogowym”. Sprawdziliśmy, co tak naprawdę kryje się w tych zapisach – co i w jaki sposób można przewozić, a jakich technik raczej unikać?

Więcej
Samochód firmowy jako nośnik reklamy

Tradycyjna reklama przestała przynosić zadowalające efekty? Zastanawiasz się nad nową, niestandardową kampanią marketingową? Pomyśl o swoim samochodzie! Czy możesz go wykorzystać do promowania swojej firmy? Oczywiście, że możesz!

Więcej
Co zrobić po wypadku?

Wypadek samochodowy to dla każdego z nas traumatyczne przeżycie. Wielu z nas nie wie niestety, jak w takiej sytuacji się zachować. Zwykle spowodowane jest to wielkim stresem lub nawet szokiem, w skutek czego albo dajemy się zmanipulować, albo podejmujemy złe decyzje.

Więcej
To się opłaca

Eko-jazda to nie tylko sposób prowadzenia pojazdu. To także sposób myślenia, który przekładamy na nasze zachowania za kierownicą. Efekt? Postępujemy w sposób rozsądny i przemyślany. Dlaczego? To się po prostu opłaca.

Więcej
x