UV-C STERILON SQUARE to połączenie komfortowego oświetlenia miejsca pracy z funkcją dezynfekcji powierzchni. Hybrydowa lampa od producenta z Wielkopolski została wyposażona w energooszczędne moduły LED i technologie niwelujące efekt olśnienia, a przy tym ma wbudowane świetlówki UV-C skierowane bezpośrednio na powierzchnię.

Więcej

Jak system ewakuacji adaptacyjnej firmy Eaton umożliwia szybszą i bezpieczniejszą ewakuację? Reagując natychmiast na zmieniającą się sytuację!

Więcej

Najnowsza propozycja firmy GTV – aluminiowa oprawa LED TWINS, to doskonałe uzupełnienie zarówno przestrzeni biurowych i handlowych (gdzie wymagany jest długi okres eksploatacji oraz niskie zużycie energii), jak również wnętrz domów jednorodzinnych.

Więcej

Rodzina plafonier LED „KATIA”, o zastosowaniu ścienno-sufitowym, charakteryzujących się klasyczną formą, została poszerzona o nowy model PSF706-224-MD.

Więcej

Seria SpaceGuard SG15 to nowy, niezależny system kurtyn świetlnych opracowany przez Telco. Wyposażony jest w funkcję dynamicznego wygaszania wiązek, zgodny z normą EN 12978 i zaaprobowany przez TÜV jako E-device zgodnie z normą EN 12453, co oznacza, że jest to jedyne wymagane normą urządzenie bezpieczeństwa do stosowania w bramach lub drzwiach uruchamianych mechanicznie.

Więcej

Firma ES-SYSTEM, której misją jest wprowadzanie rozwiązań do systemowego oszczędzania energii, oferuje już drugą generację sterowania oświetleniem ulicznym drogą radiową.

Więcej

Plafoniera LED PSF705 to idealne połączenie praktyczności, wygody oraz oszczędności. Zastosowane Diody LED o barwie 4000 K i współczynniku oddawania barw >80 idealnie zastępują tradycyjne źródła światła, oszczędzając do 80% kosztów energii.

Więcej

Do oferty Kanlux S.A. weszły nowe modele naświetlaczy - REVA MTH, wykorzystujące lampy metalohalogenkowe z trzonkiem RX7s, o mocy 70 W i 150 W. Naświetlacze REVA to nowoczesna konstrukcja o korpusie wykonanym z odlewu stopu aluminium.

Więcej

W ofercie firmy Ideus pojawiły się nowe oprawy hermetyczne. Pierwsza z nich, LOB 100 WHITE, to okrągły plafon o termoplastycznej podstawie i szklanym kloszu.

Więcej

Firma Kanlux ostatnio rozszerzyła swoją serię opraw architektonicznych PIRES o nowy model, teraz ta popularna rodzina ponownie się rozrasta.

Więcej
x