Spółka BuyPV.eu, certyfikowany importer i dystrybutor rozwiązań z rynku odnawialnych źródeł energii, uruchomił outletowy serwis sprzedażowy. Na stronie buypv.eu znaleźć można setki produktów: moduły fotowoltaiczne znanych marek, falowniki, konstrukcje, systemy montażowe dla instalacji fotowoltaicznych oraz okablowanie PV od najlepszych dostawców.

Hurtownia fotowoltaiczna BuyPV.eu otwiera internetowy outletFot. BuyPV.eu

Użytkownicy serwisu outletowego zyskują dostęp do bazy urządzeń oraz możliwość zakupu towarów nowych i pełnowartościowych – w promocyjnych cenach. W sklepie zamówić można: moduły fotowoltaiczne z listy Tier 1 oraz inne komponenty OZE (m.in. falowniki hybrydowe, okablowanie, systemy magazynowania energii, konstrukcje montażowe, ładowarki EV, klimatyzatory). Oferta nie jest ograniczona czasowo, ale produkty występują w ograniczonej ilości (do wyczerpania zapasów). Celem BuyPV.eu jest oferowanie odbiorcom kompleksowych rozwiązań uzupełnionych o systemy grzewcze i chłodnicze.

– Z satysfakcją zapraszamy do nowego serwisu sprzedażowego – outletu buypv.eu. Już dziś widzimy duże zainteresowanie uczestników rynku OZE naszą ofertą. W BuyPV.eu mocno wierzymy w to, że instalatorzy robią najlepszą robotę na świecie, jeśli damy im stały dostęp do zasobów. Do pełnych stanów magazynowych i sprawnej obsługi postanowiliśmy więc dołożyć promocyjne ceny dla naszych partnerów – mówi Łukasz Studziński, prezes BuyPV.eu.

Marka BuyPV.eu działa na terenie 24 krajów Unii Europejskiej, ale również poza nią. Swoje oddziały posiada w Czechach, Rumunii, Portugalii, Łotwie, Estonii, na Litwie i Węgrzech, a magazyny w Rotterdamie, Burgas, Alicante, Łodzi oraz Tarnowie. BuyPV.eu gwarantuje stałe stany magazynowe modułów fotowoltaicznych, comiesięczne dostawy minimum 25 MW, wysyłkę towaru w ciągu 24 h od zamówienia oraz atrakcyjne warunki współpracy dla partnerów.

BuyPV.eu jest oficjalnym, certyfikowanym importerem i dystrybutorem modułów JaSolar oraz magazynów energii, falowników SolaX Power.

Współpracuje z klientami profesjonalnymi: nabywcami hurtowymi, firmami instalatorskimi, działającymi zarówno w Polsce jak i na rynkach europejskich. Obsługuje duże inwestycje przemysłowe i farmy fotowoltaiczne.

BuyPV.eu

Fachowy Elektryk poleca

Gdzie zamówić?

Jesteś zainteresowany podobnymi produktami lub usługami?
Kliknij w wybraną wizytówkę, żeby dowiedzieć się więcej.x