Dzięki wprowadzeniu na rynek produktów serii IP 2000, IP 4000 oraz IP 5000, Bosch Security Systems stworzył kompleksowe portfolio kamer sieciowych, które zapewnia małym i średnim przedsiębiorstwom dostęp do profesjonalnych rozwiązań w zakresie monitoringu wizyjnego.

Łatwiejszy dostęp do profesjonalnych
rozwiązań w zakresie monitoringu wizyjnego

Seria produktów sieciowych IP 5000 oferuje rozdzielczość do pięciu megapikseli, która ułatwia identyfikację osób i drobnych szczegółów. Dla zastosowań, w których koszty są ważniejsze od dużej szczegółowości archiwizowanych scen, przeznaczona jest seria produktów IP 4000 o rozdzielczości 720p. Z kolei seria IP 2000 jest idealna dla niedużych punktów detalicznych, ponieważ obejmuje rozwiązania 2 w 1, które łączą pasywny czujnik podczerwieni (PIR) oraz sieciową kamerę dozorową 720p HD, gwarantując łatwe wykrywanie zdarzeń lub obecność osób niepowołanych, w ciągu dnia i w nocy.
Wszystkie kamery są wyposażone w technologię Content Based Imaging Technology (CBIT), która dostosowuje ustawienia kamery do zawartości sceny. Kamery są kompatybilne z paletą programów i rozwiązaniami rejestracyjnymi firmy Bosch oraz wielu innych producentów.

www.boschsecurity.com/HDSecurityx