Oferta oświetleniowa marki ActiveJet Energy, w odpowiedzi na potrzeby klientów, została powiększona o oprawy sufitowe z halogenami LED w komplecie. Najnowsze rozwiązania nie wymagają dodatkowej energii i są zasilane napięciem 230 V.

Bądź eko z ActiveJet Energy

Każdy z kompletów składa się z 3 ruchomych opraw sufitowych, 3 źródeł światła typu LED o mocowaniu GU10 wyróżniających się niskim poborem mocy – 3,5 W, oraz 3 oprawek ceramicznych GU10 wraz z uchwytem i akcesoriami niezbędnymi do zamontowania. Halogeny charakteryzują się bardzo dobrą trwałością, ich żywotność została oszacowana nawet do 50 tys. godzin ciągłej pracy. Kąt świecenia wynosi 120 stopni, zaś moc strumienia świetlnego 250 lm. Biała ciepła barwa światła sprawia, że jest to urządzenie idealnie sprawdzające się w wypoczynkowych pomieszczeniach domowych.

Nowy asortyment charakteryzuje się klasycznym eleganckim wyglądem, który może stać się ozdobą każdego pomieszczenia – zarówno nowoczesnego, jak i tradycyjnego. Ze względu na swoje kompaktowe wymiary nadaje się do oświetlenia głównego oraz opraw dekoracyjnych – zastępuje tradycyjne lampy halogenowe.

www.activejet.pl

Więcej na temat: