Technologia LED nie zna pojęcia przestoju, dlatego wciąż powstają nowe rozwiązania. W taki sposób narodził się najnowszy produkt na rynku oświetleniowym – GIO LED.

GIO: Innowacyjne źródła światła LED

Rodzina źródeł GIO LED to doskonałe połączenie innowacyjności i oryginalnego designu. Rozwiązanie to zostało docenione przez jury Międzynarodowych Targów Światło 2015, które postanowiło nagrodzić GIO prestiżowym wyróżnieniem w kategorii „Źródła światła”.
Zaawansowana technologia zastosowana w konstrukcji GIO LED gwarantuje unikatową funkcjonalność i pozwala na uzyskanie bardzo małych wymiarów, zbliżonych do tradycyjnych halogenów. Wyjątkowa obudowa uzyskana została dzięki zastosowaniu nowatorskiej technologii ultradźwiękowego zgrzewania tworzywa. Kolejnym wyróżnikiem GIO, jest fakt, że źródła te świecą we wszystkie strony – tak jak tradycyjne lampy halogenowe.
Źródła światła GIO wyglądają bardzo atrakcyjnie dzięki jednolitej, mlecznej obudowie. Doskonale ukrywa ona poszczególne moduły LED, a światło rozpraszane jest równomiernie. Zarówno GIO G9, jak i GIO G4 dostępne są w dwóch barwach światła – białej (NW) i ciepłobiałej (WW).

www.kanlux.pl

Więcej na temat: