Solidarni z UKRAINĄ!

MOWION by Kanlux to marka, która powstała, aby uwzględnić różnorodne zastosowania osprzętu elektroinstalacyjnego. To produkty, które od kilku lat cieszą się dużym uznaniem, ponieważ wykonane są z wysokiej jakości materiałów i dopasowane do różnych potrzeb. Marka MOWION by Kanlux to cztery linie produktów, a każda z nich ma różne przeznaczenie. Na wszystkie produkty firma Kanlux udziela do pięciu lat gwarancji.

MOWION by Kanlux

Seria TEKNO

Seria łączników i gniazd odporna na zmienne warunki atmosferyczne, przeznaczona przede wszystkim do stosowania na zewnątrz, ale świetnie sprawdzi się również w specjalnych warunkach wewnętrznych, w miejscach takich, jak np. garaże, myjnie samochodowe, pralnie, suszarnie, altany czy łazienki.

Wykonany fabrycznie mostek łączący Wykonany fabrycznie mostek łączący

Najważniejszymi zaletami serii TEKNO są: wysoki stopień ochrony IP54, co zapewnia pyłoodporność oraz bryzgoszczelność, a także prosta instalacja. Dodatkowo konstrukcja przepustów, wykonana z PVC, gwarantuje szczelność przeprowadzenia przewodów przez otwory montażowe (dostępne są dwa). Obudowy osprzętu TEKNO charakteryzują się solidną konstrukcją zbudowaną z tworzyw sztucznych, takich jak: PC, ABS czy PP. Elementy ruchome zostały natomiast wykonane z poliwęglanu (PC) odpornego na temperaturę do 850°C. Wewnętrzny mechanizm stworzono w taki sposób, aby ułatwić podłączenie przewodów podczas instalacji – można go zdjąć z podstawy łącznika.

Mechanizm wewnętrzny TEKNO Mechanizm wewnętrzny TEKNO

Dodatkowo wzmocniono śruby zacisków klatkowych, by zapewnić większą wytrzymałość i pewność połączeń. Oprócz standardowych łączników i gniazd w skład serii TEKNO wchodzą podwójne moduły, czyli elementy złożone z łącznika oraz wybranego typu gniazda (francuskie – z bolcem lub schuko) lub dwóch gniazd – rozwiązania te dostępne są zarówno w wersji pionowej, jak i poziomej. Takie zestawy są oprzewodowane w środku (pomiędzy gniazdami wykonane są fabrycznie mostki łączące), co usprawnia prace instalacyjne – wystarczy zasilić jeden z dwóch modułów, oszczędzając w ten sposób przynajmniej połowę czasu potrzebnego na montaż.

Gniazdo zasilające poj. fr. z ochroną styków Gniazdo zasilające poj. fr. z ochroną styków

Popularność serii TEKNO spowodowała, że do oferty trafił nowy kolor tej serii – biały. To reakcja na głosy Klientów, którzy pytali właśnie o ten kolor.

Więcej informacji »

Seria LOGI

Seria łączników i gniazd do montażu podtynkowego polecana do stosowania w projektach inwestycyjnych, budownictwie publicznym, komercyjnym oraz mieszkaniowym.

Łącznik dwugrupowy LED Łącznik dwugrupowy LED

LOGI to system wieloramkowy dostępny w pięciu kolorach: białym, srebrnym, kremowym i grafitowym, nowością jest czarny mat. Nowy kolor wprowadzono w odpowiedzi na zapytania Klientów o tę barwę.

Gniazdo zasilające podwójne. fr. z ochroną styków Gniazdo zasilające podwójne. fr. z ochroną styków

LOGI to rozwiązanie wyposażone w standardowe rozwiązania łączeniowe – zaciski śrubowe - dla łączników i gniazd elektrycznych. Gwarantuje ono trwałe podłączenie przewodów.

Gniazdo TV- 2xSAT końcowe Gniazdo TV- 2xSAT końcowe

Zastosowane technologie i materiały pozwoliły stworzyć produkty, które charakteryzują się wysoką jakością przy zachowaniu atrakcyjnej ceny.

Więcej informacji »

x