Horyzontalna platforma e-commerce www.merXu.com, uruchomiona niedawno dla firm z sektora B2B z Europy Środkowo-Wschodniej, pozwala na handel między firmami towarami przemysłowymi i okołobudowlanymi. Wśród blisko miliona ofert które są już dziś do dyspozycji kupujących, poważną część stanowią oprawy oświetleniowe, źródła światła i osprzęt oświetleniowy.

Sprzęt oświetleniowy na platformie merXu

W dziale Elektrotechnika i oświetlenie na platformie merXu, znalazły się m.in. trzy grupy produktów z obszaru sprzętu oświetleniowego. Są to:

Bezpośrednie uzupełnienie dla tego asortymenty przynosi grupa:

W grupie produktowej Oprawy wewnętrzne znajdziemy produkty sklasyfikowane w poniższych kategoriach:

Z kolei grupa produktowa Oprawy zewnętrzne zawiera kategorie produktów:

Grupa produktowa Źródła światła została podzielona na kategorie:

Ostatnią grupą produktową związaną bezpośrednio ze sprzętem oświetleniowym jest Osprzęt oświetleniowy, który obejmuje kategorie:

Sprzęt oświetleniowy na platformie merXu

Liczby podane w nawiasach przy nazwach grup towarowych i kategorii oznaczają oferowaną w ich ramach liczbę produktów, według stanu na 9 grudnia 2020 r.

Już dziś, czyli praktycznie na starcie platformy, wśród produktów oświetleniowych oferowanych za jej pośrednictwem, znaleźć można np. źródła światła, zasilacze i stateczniki elektroniczne najbardziej renomowanych producentów, firm GE, Ledvance, Osram i Philips. W ofercie są także różnorodne oprawy oświetleniowe wielu producentów, wśród których są takie firmy jak Astro Lighting, BPM Lighting, Eglo, Exolight, Greenlux, Ideus, Italux, Kanlux, Kohllighting, LED2 Lighting, LEDIN, Ledvance, Leuchten Direkt, Light Impression, Ligman, Lucis, Maytoni, Mistic Lighting, Neolux, Nordlux, Nowodvorski, Osram, Paul Neuhaus, Paulmann, Philips, SLV, Steinel, V-TAC, WOFI, Zamel, oferowane bezpośrednio przez producentów lub dystrybutorów.

Liczba produktów oferowanych w poszczególnych grupach produktowych i kategoriach doskonale odzwierciedla obecną dominację techniki oświetlenia LED na rynku sprzętu oświetleniowego. Najlepiej ilustruje to ogromna przewaga ilościowa lamp LED w stosunku do tradycyjnych w grupie produktowej Źródła światła.

Platforma e-commerce merXu jest dostępna pod adresem www.merxu.com, a korzystanie z niej jest bezpłatne zarówno na etapie rejestracji, jak i realizowania transakcji.

Zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem merXu:
Piotr Jaguś
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
tel.: +48 534 607 894

Więcej na temat:


x