Zespoły ds. konserwacji i elektrycy przemysłowi otrzymają bezpłatny obiektyw do kamery termowizyjnej przy zakupie wybranej kamery firmy Fluke, co zapewni im większą elastyczność i dokładność w szerokim zakresie zastosowań.

Kup kamerę termowizyjną Fluke, aby otrzymać obiektyw Fluke za darmo.

Firma Fluke rozpoczęła promocję, w ramach której klienci po zakupie kamery termowizyjnej Fluke w okresie od 1 września do 15 grudnia 2021 r. będą mogli otrzymać bezpłatny obiektyw do podczerwieni. Obiektywy te zapewniają większą elastyczność w szerokim zakresie zastosowaniach kamer termowizyjnych, a także większą precyzję i ostrość rejestrowanych obrazów. Wszystkie obiektywy są wymienne i zgodne z gamą kamer termowizyjnych firmy Fluke.

Zastosowania w zakresie termografii.

Kamery termowizyjne umożliwiają szybką ocenę stanu zasobów oraz są powszechnie używane w zastosowaniach związanych z konserwacją sprzętów przemysłowych i zarządzaniem zakładami. Dzięki funkcji rejestrowania obrazu w podczerwieni kamery są stosowane przy wykrywaniu braku jednorodności sprzętu poprzez wskazywanie gorących i zimnych punktów w temperaturze powierzchni. Ciepło często stanowi wczesny objaw uszkodzenia lub wadliwego działania sprzętu, co sprawia, że jest ono ważnym parametrem monitorowanym w programach konserwacji zapobiegawczej. Technologia termowizyjna jest również wykorzystywana do konserwacji prognostycznej w zakładach przetwórczych, kontroli jakości w zastosowaniach przemysłowych oraz inspekcji budowlanych i w zakładach energetycznych.

Kup kamerę termowizyjną Fluke, aby otrzymać obiektyw Fluke za darmo.

Zalety dodatkowego obiektywu

Szerokokątny obiektyw inteligentny do światła podczerwonego zapewnia większe pole widzenia, co jest szczególnie przydatne podczas skanowania dużych obszarów, takich jak sufity lub dachy, a także podczas monitorowania zasobów w ciasnych miejscach. Inteligentny teleobiektyw 2x do światła podczerwonego pozwala powiększyć obraz dwukrotnie silniej niż standardowy obiektyw, dzięki czemu specjalista ds. termografii może zachować bezpieczną odległość od skanowanego obiektu.

Jak to działa?

Klienci, którzy zakupią od autoryzowanego dystrybutora kwalifikującą się kamerę termowizyjną firmy Fluke w okresie od 1 września do 15 grudnia 2021 r. będą mogli wybrać darmowy obiektyw (inteligentny teleobiektyw 2x do światła podczerwonego lub inteligentny obiektyw szerokokątny do światła podczerwonego) na stronie www.fluke.pl/freelens.

Kup kamerę termowizyjną Fluke, aby otrzymać obiektyw Fluke za darmo.

Promocja obejmuje kamery termowizyjne Fluke Ti300+, Ti401Pro, Ti480Pro, Tix501 i Tix580. Wymagany jest dowód zakupu w postaci paragonu lub faktury. Darmowy obiektyw zostanie wysłany przez firmę Fluke w ciągu trzech tygodni.

Nicolas Bravo de Medina, dyrektor ds. marketingu w regionie EMEA w firmie Fluke, powiedział: „Dzięki naszej ofercie dostarczenia bezpłatnego obiektywu przy zakupie kamery termowizyjnej z wybranej gamy modeli Fluke, klienci mogą rejestrować obrazy termowizyjne w wysokiej rozdzielczości, która jest niezbędna podczas przeprowadzenia kontroli niezawodności, podejmowania decyzji dotyczących utrzymania instalacji przemysłowych, przeprowadzenia testów diagnostycznych w budynkach oraz wyszukiwania i usuwania awarii. Klienci nie muszą stale korzystać z obiektywu. Wszystkie obiektywy są zgodne z naszą gamą kamer termowizyjnych, więc otrzymany darmowy obiektyw można stosować, gdy będzie on potrzebny przy danym zadaniu. Nasze kamery termowizyjne zostały zaprojektowane z myślą o niezawodności i łatwości obsługi w celu zapewnienia klientom łatwego wdrażania bezpiecznych programów konserwacji zapobiegawczej”.

Więcej informacji na temat sposobu odebrania bezpłatnego produktu, gamy dostępnych przyrządów oraz pełny regulamin można znaleźć na stronie: www.fluke.co.uk/freefluke.

Więcej informacji na temat pełnej gamy przyrządów i usług firmy Fluke można znaleźć na stronie: www.fluke.co.uk.x