Pompy Varisco to rozwiązania, cieszące się ogromną popularnością wśród osób z branży przemysłowej i nie tylko! Wykorzystuje się je również w sektorach awaryjnych, w branży budowlanej i wszelkich działaniach związanych z szeroko pojętą ochroną środowiska. Warto dodać, że marka Varisco to włoskie dziecko, którego jedynym oficjalnym przedstawicielem handlowym w naszym kraju jest założona w 1991 roku firma - GGA Lobex. Jak prezentuje się asortyment pomp Varisco w ofercie GGA Lobex i w jaki sposób można je nabyć?

Pomy Varisco – gdzie są dostępne?

GAA Lobex – zadowolenie klientów to priorytet

Przedsiębiorstwo GAA Lobex, którego główna siedziba mieści się w podkarpackim mieście Jarosław, działa w branży przemysłowej od roku 1991. Na samym początku swojego funkcjonowania zajmowało się zaopatrywaniem hut szkła kryształowego w specjalistyczne urządzenia. Zgromadzone w tym czasie wiedza, doświadczenie oraz kontakty, także na zagranicznych rynkach, umożliwiły z upływem czasu poszerzenie oferty GAA Lobex. Ostatecznie, działalność marki zawęziła się do sprzedaży pomp oraz mieszadeł przemysłowych cenionych w branży marek. W ofercie GAA Lobex poza pompami i mieszadłami znajdziecie niezbędny osprzęt, tzn. falowniki, złączki, węże i wiele innych.

Warto podkreślić, że firma poza dystrybucyjną częścią swojej działalności oferuje także profesjonalne doradztwo w zakresie dopasowania konkretnych urządzeń do indywidualnych potrzeb klienta. Na oficjalnej stronie www GAA Lobex dostępne są specjalnie przygotowane kwestionariusze. Przedstawiciele zainteresowanych współpracą firm mogą zdecydować się na ich pobranie i uzupełnienie. Tak rozwiązany kwestionariusz pozwoli pracownikom zaproponować optymalne rozwiązanie.

Co istotne, oferta firmy to nie tylko pompy sygnowane logo Varisco. Asortyment zawiera pompy innych, równie cenionych w branży producentów, m.in. ELRO, Richter, FLUX czy Düchting.

Pomy Varisco – gdzie są dostępne?

Pompy Varisco dostępne w ofercie firmy GAA Lobex

Jak wspomniano we wstępie, GAA Lobex to jedyny w kraju oficjalny dystrybutor handlowy marki Varisco. W asortymencie przedsiębiorstwa znajdziecie wszelkiego rodzaju pompy Varisco. Są to: pompy zębate TYP V, pompy zębate SAXMAG, pompy membranowe samozasysające LB, pompy wirowe samozasysające TYP J oraz części zamienne do niech.

Zakupy w GAA LOBEX

Zakupy odbywają się poprzez regionalnych przedstawicieli sprzedaży, na których namiary znajdziecie na stronie internetowej GAA Lobex. Są tam podane także lokalizacje dziewięciu oddziałów regionalnych, obecna oferta oraz wszelkie konieczne do sprawnego zakupu informacje.

Artykuł Partnera