Zewnętrzne oświetlenie domu to bardzo ważny element wykończenia budynku. W nowym budownictwie takie rozwiązania są uwzględniane już na etapie projektowania, w starym zdecydowanie ich brakuje. Z pomocą przychodzi nowoczesne oświetlenie LED. Zobacz 4 fantastyczne inspiracje na wiosnę i zadbaj o wyjątkowy klimat najbliższego otoczenia.

Nowoczesne oświetlenie LED na zewnątrz. 4 fantastyczne inspiracji na wiosnę

Nowoczesne oświetlenie zewnętrzne LED - dlaczego warto oświetlić dom?

Oświetlenie zewnętrznych ścian domu jest bardzo modne. Nie ma w tym nic dziwnego - odpowiednio rozmieszczone kinkiety LED wpływają na estetykę budynku, eksponują jego największe atuty i z powodzeniem maskują ewentualne niedoskonałości. Oświetlony dom sprawia wrażenie nowoczesnego i luksusowego, a w ogrodzie, za sprawą smug światła tworzy się niepowtarzalny klimat.

Wiele osób decyduje się nowoczesne oświetlenie LED na zewnątrz budynku wraz z nadejściem wiosny. Poniżej znajdziesz 4 fantastyczne inspiracje, jak udekorować ściany budynku światłem.

1. Nowoczesne oświetlenie LED: smugi światła

Smugi światła na zewnętrznej ścianie budynku to świetny sposób na dekorację dużej powierzchni i uzyskanie nowoczesnego wizerunku domu. Taki efekt uzyskasz, wybierając kinkiety LED góra-dół z oferty sklepu internetowego https://www.newled.pl/. Rozmieszczone w regularnych odstępach na mniej więcej ⅓ wysokości ściany, po zmroku będą prezentowały się spektakularnie.

2. Nowoczesne oświetlenie LED: przyjemnie wejście

Ciekawym pomysłem na oświetlenie zewnętrzne domu jest oświetlenie wejścia. Ciekawy efekt osiągniesz, montując klasyczny kinkiet LED (wówczas smuga światła będzie widoczna po zmroku przez całą noc) lub kinkiet LED z czujnikiem ruchu. Jeśli zależy Ci na modnej aranżacji zewnętrznych ścian budynku, zdecydowanie wybierz pierwszą opcję.

3. Nowoczesne oświetlenie LED: girlandy na balustradach

Girlandy LED cieszą się wciąż rosnącą popularnością. Prezentują się fantastycznie nie tylko wśród roślin, z tego względu można je aranżować także na balustradach balkonów i tarasów. Ten rodzaj nowoczesnego oświetlenia LED może być wykorzystywany solo, jak również - jako część większej dekoracji świetlnej.

4. Nowoczesne oświetlenie LED: oświetlenie punktowe

Oświetlenie wszystkich ścian zewnętrznych z jakiegoś powodu jest niemożliwe? Wykorzystaj kinkiety LED do oświetlenia najważniejszych miejsc. Pięknie prezentują się smugi światła padające spod parapetów w dół ściany budynku, ciekawą propozycją jest także oświetlenie schodów, np. za pomocą lamp latarniowych.

Artykuł Partnera
x