Solidarni z UKRAINĄ!

Otrzymując zlecenie od klienta trudno określić, jakie narzędzia będą niezbędne do wykonania naprawy, dlatego zdiagnozowanie usterki bez dokładnych oględzin jest co najmniej problematyczne. A noszenie ze sobą całego kompletu przyrządów… jeszcze nigdy nie było tak komfortowe! Wszystko dzięki firmie Wiha, która wprowadziła na rynek rewolucyjny 5 STARS SYSTEM – wachlarz kompatybilnych rozwiązań dla wybranych branż. Jednym z nich jest rewolucyjny plecak narzędziowy stworzony w oparciu o konsultacje z fachowcami, dla których funkcjonalność, mobilność oraz bezpieczeństwo to podstawa.

Z plecakiem narzędziowym Wiha Veto Pro Pac do gwiazd – 5 STARS SYSTEM

Innowacje testowane w praktyce!

Nawet najbardziej innowacyjne rozwiązanie nie znajdzie swoich zwolenników, jeśli nie będzie praktyczne. Dlatego, aby stworzyć najlepsze, kompatybilne systemy firma Wiha zwróciła się do najlepszych fachowców. Dzięki ich wieloletniemu doświadczeniu udało się skomponować zestaw narzędzi idealnie dopasowany do potrzeb konkretnej branży. Kolejnym krokiem było dobranie funkcjonalnego „opakowania”. Nic dziwnego, że wybór padł na plecak Veto Pro Pac – najbardziej ergonomiczny i wygodny plecak narzędziowy na świecie.

Z plecakiem narzędziowym Wiha Veto Pro Pac do gwiazd – 5 STARS SYSTEM

Ułatwiona mobilność, duża pojemność oraz gwarancja wolnych rąk podczas przemieszczania się lub prac na wysokości – to kluczowe elementy, na których zależy profesjonalistom. Skompletowanie narzędzi w jednym miejscu pozwoli oszczędzić czas, pieniądze oraz nerwy – teraz wszystko mamy w zasięgu ręki, co sprawia, że praca jeszcze nigdy nie była tak komfortowa.

Plecak narzędziowy Wiha Veto Pro Pac ma budowę idealną na budowy

Nie powinno oceniać się produktu po opakowaniu, ale w przypadku Veto Pro Pac warto zrobić wyjątek. Systemy narzędziowe powinny być przygotowane do pracy w każdych warunkach – zarówno tych sterylnych, w centrum remontowego chaosu, jak i na wielkich budowach. Plecak Veto został zaprojektowany tak, aby poradzić sobie w najbardziej ekstremalnych sytuacjach.

– Jego górna część wykonana jest z materiału wzmocnionego nylonem, co czyni go odpornym na przetarcia i uszkodzenia. Do wykonania dolnej części został wykorzystany polipropylen, dzięki czemu podstawa plecaka jest wodoodporna. Jego tył to pianka EVA, która sprawia, że plecak doskonale dopasowuje się do naszego kręgosłupa, tłumi drgania oraz zabezpiecza nie tylko nasze plecy, ale także narzędzia znajdujące się w środku. Całość uzupełniają szerokie, wytrzymałe szelki, które gwarantują stabilność konstrukcji – opisuje Maja Sikorska z firmy Wiha.

Z plecakiem narzędziowym Wiha Veto Pro Pac do gwiazd – 5 STARS SYSTEM

System dedykowany elektrykom składa się w 26 elementów i każdy z nich ma swoje ściśle dedykowane miejsce. Plecak zachwyca stosunkiem pojemności do wielkości – wyposażony w dwie główne kieszenie zapewnia szybki dostęp do narzędzi. A wszystkich kieszeni jest aż 46! Mniejsze, większe, siateczkowane, z magnesem, przezroczyste – znajdzie się miejsce na taśmy, bity, markery oraz inne najpotrzebniejsze rzeczy. Veto Pro Pac to gwarancja porządku oraz maksymalnej ochrony przed uszkodzeniami.

Warto zaznaczyć, że nawet przy pełnym załadowaniu plecak pozostaje stabilny. Znajdziemy tu również solidny hak, dzięki któremu możemy powiesić nasz „mały warsztat” na drabinie lub rusztowaniu. Czysta praktyka w oparciu o doświadczenie elektryka!

Z plecakiem narzędziowym Wiha Veto Pro Pac do gwiazd – 5 STARS SYSTEM

Co my tu mamy?

Na pokładzie Wiha Veto Pro Pac znajduje się w pełni profesjonalny zestaw narzędzi, bez których nie obejdzie się żaden szanujący się elektryk. To dwadzieścia sześć izolowanych, posiadających atest i spełniających wszelkie normy ergonomii elementów.

W skład systemu wchodzą m.in. :

  • obcinaki,
  • szczypce,
  • płaskoszczypy,
  • wkrętaki z izolacją slim,
  • detektor napięcia (bezdotykowy),
  • metrówkę,
  • dziewięcioelementowy zestaw kluczy imbusowych,
  • ściągacz do izolacji,
  • klucz do szaf sterowniczych,
  • latarka.

To oczywiście jedynie część wyposażenia, które warto rozbudować o dodatkowe elementy. Mnogość przegródek i kieszeni pozwala na zmieszczenie naprawdę zaskakującej ilości sprzętu. W pracy przecież nigdy nie mamy pewności, z czym przyjdzie nam się mierzyć, albo kogo spotkamy – dlatego producent przewidział nawet miejsce na tablet i wizytówki.

Plecak na 5 gwiazdek

Veto Pro Pac to kolejny po walizce XXL III system narzędziowy, będący reprezentantem kampanii 5 STAR SYSTEMS. Nowoczesność, funkcjonalność, bezpieczeństwo, komfort i satysfakcja to pięć wartości, które przyświecały firmie Wiha i które udało się osiągnąć – tak twierdzą amerykańscy fachowcy, mający możliwość przetestowania zestawu Veto Pro Pac w boju.

Z pewnością sprawdzi się również na rodzimym rynku. Wierzymy, że z takim wyposażeniem każda praca będzie łatwa jak wymiana świetlówki. Najwyższy czas założyć plecak i ruszyć na misję! Z wolnymi rękami i wolną od problemów głową!

Z plecakiem narzędziowym Wiha Veto Pro Pac do gwiazd – 5 STARS SYSTEM

Więcej informacji »x