Bosch Go to uniwersalny wkrętak akumulatorowy przeznaczony dla profesjonalistów: elektryków, specjalistów od elektroniki, instalatorów i innych specjalistów wykonujących prace montażowe, naprawcze i serwisowe. Jego kluczową funkcją jest możliwość regulacji momentu obrotowego poprzez zastosowanie sprzęgła mechanicznego oraz system elektronicznego hamulca, który chroni wkręt przed przypadkowym zniszczeniem.

Bosch Go 2 Professional nowy wkrętak akumulatorowy ze sprzęgłem mechanicznym dla elektryków - maximum wydajności, minimum wysiłku

Zastosowania Bosch Go 2

Wkrętak Bosch Go 2 jest szczególnie przydatny w precyzyjnych pracach, ze względu na kompaktowe wymiary, zbliżone do ręcznych wkrętaków. Pozwala na wkręcanie i wykręcanie małych wkrętów w miejscach, do których trudno byłoby dotrzeć dużą, standardową wkrętarką. Jednocześnie – ze względu na maksymalny moment obrotowy w wysokości 5 Nm – nadaje się także do nieco bardziej wymagających  prac, jak montaż mebli, sprzętów AGD, a nawet do prac w warsztacie samochodowym i odkręcania drobnych wkrętów lub elementów kokpitu. Warto dodać, że możliwość regulacji momentu obrotowego i ustawienia trybu maksymalnej wydajności pozwala również na pracę urządzeniem Bosch Go 2 w drewnie i wkręcanie wkrętów o średnicy nawet do 5 mm.

Bosch Go 2 Professional nowy wkrętak akumulatorowy ze sprzęgłem mechanicznym dla elektryków - maximum wydajności, minimum wysiłku

Główne zalety urządzenia

  • Tryb dual-activation: uruchomienie urządzenia możliwe jest na dwa sposoby – przez dociśnięcie narzędzia lub wciśnięcie włącznika.
  • Regulacja mocy: sprzęgło mechaniczne daje możliwość dokładnej regulacji momentu obrotowego. Pięciostopniowy suwak kończy się trybem maksymalnego momentu obrotowego.
  • System Smart Stop, czyli elektroniczny hamulec wymusza automatyczne wyłączenie się wkrętaka w razie wyślizgnięcia się bitu. Dzięki temu mniejsze i delikatniejsze wkręty nie ulegną zniszczeniu, tak jak to czasem ma miejsce przy wkręcaniu wkrętarkami.
  • Proste ładowanie: akumulator litowo-jonowy ładowany jest dzięki powszechnemu złączu micro USB. Gdy pojemność baterii spadnie poniżej 33%, dioda LED zaczyna migać.

Bosch Go 2 to narzędzie szczególnie polecane do profesjonalnych prac związanych z elektryką. Produkt jest dostępny w sprzedaży u partnerów handlowych Bosch Professional.x