Wybierając obsługę techniczną nieruchomości w wykonaniu firmy, która od wielu lat zapewnia kompleksowe rozwiązania dla klientów, można zaoszczędzić czas oraz pieniądze. Na co więc zwrócić uwagę przy podpisywaniu umowy z takimi fachowcami?

Zalety związane facility management
  1. Facility management: czym jest i dlaczego warto z niego korzystać?
  2. Bogaty zakres usług związanych z facility management
  3. Sprawdzona firma od obsługi technicznej obiektów

Zdecydowanie nie powinieneś podejmować żadnych decyzji związanych z facility management pod wpływem impulsu, gdyż nawet drobne różnice w cenie lub jakości usług mogą przełożyć się na twoje zadowolenie z kompleksowej obsługi. Zapoznaj się również z poniższymi wskazówkami, a unikniesz wielu problemów i łatwo wybierzesz dobrego specjalistę.

Facility management: czym jest i dlaczego warto z niego korzystać?

W ciągu ostatnich lat termin facility management nieprzerwanie zyskuje na popularności, jednak wielu właścicieli nieruchomości wciąż nie wie, o co tak naprawdę chodzi. Jest to specjalnie zorganizowany system obejmujący integrowane działania ludzi, technologii oraz miejsca. Ma to na celu zapewnienie najwyższej funkcjonalności całego środowiska. Wybierając specjalistów od facility management możesz być spokojny o obsługę techniczną budynku, zarządzanie infrastrukturą, administrację, a nawet wszelkie przebudowy oraz usługi instalacyjne. Firma zajmie się wszystkim, co jest potrzebne, aby właściciele nieruchomości mogli skupić się na innych sprawach niż ciągłe pilnowanie, czy ich obiekty są prawidłowo zarządzane. Poniżej znajdziesz przykładowe usługi, które obejmuje obsługa techniczna budynków.

Bogaty zakres usług związanych z facility management

Obsługa techniczna to tak naprawdę wszystko, co może być potrzebne, aby nieruchomość mogła być wykorzystywana do celów biznesowych. Zaliczają się do niej między innymi prace związane z utrzymaniem czystości obiektu oraz pobliskich terenów zieleni, usługi ochrony (zarówno fizycznej, jak i elektronicznej, która w dzisiejszych czasach ma coraz większe znaczenie dla bezpieczeństwa firmy) oraz ochrona przeciwpożarowa. Do tego dochodzi projektowanie, wykonawstwo i serwis dla klimatyzacji, wentylacji, automatyki budynku oraz wszelkiego rodzaju zabezpieczenie techniczne. W celu zapewnienia klientom najwyższego poziomu obsługi, firma oferuje również szybki serwis instalacji niskoprądowych oraz całkowitą aranżację lokali. Wystarczy, że wskażesz, które z nich mają zostać na nowo urządzone, a specjaliści zajmą się przygotowaniem projektu oraz jego wykonaniem.

Szczegółową ofertę wraz z omówieniem znajdziesz na stronie krakowskiej firmy, która ma wieloletnie doświadczenie w takich usługach i chwalona jest przez klientów za sprawną obsługę. Z reguły przekłada się to na długoterminową współpracę. Tym, co wyróżnia ją na tle konkurencyjnych firm, jest możliwość dopasowania usług do tego, co w praktyce przyda się klientowi. Nie zostaniesz więc obciążony kosztami za usługi, które w przypadku twojej nieruchomości nie zostały zrealizowane, co przełoży się na dodatkowe oszczędności.

Sprawdzona firma od obsługi technicznej obiektów

Niezależnie od tego, czy chcesz na początek zamówić nowe instalacje niskoprądowe, szukasz zaufanej ochrony czy też myślisz nad outsourcingiem zarządzania projektami Fit Out, specjaliści z firmy FM Solutions na pewno będą mogli ci pomóc. W celu uzyskania niezbędnych informacji na temat oferty i propozycji współpracy skontaktuj się telefonicznie lub umów na spotkanie, a przedstawiciel firmy odpowie na wszystkie twoje pytania.