Firma Fluke przygotowała na sezon wiosenny szereg zestawów promocyjnych swoich urządzeń pomiarowych. Wiosenna akcja promocyjna rozpoczęła się 1 marca i potrwa do 30 czerwca 2019 r. (lub do wyczerpania zapasów). Kampania zwraca uwagę na problematykę minimalizowania przestojów w zakładach przemysłowych oraz wyszukiwania i usuwania awarii w terenie.

fluke startuje z promocjami na sezon wiosenny w roli glownej multimetry testery i mierniki cegowe

Wiosenne promocje koncentrują się na całej gamie multimetrów cyfrowych marki Fluke, a także testerach elektrycznych, miernikach cęgowych i wielofunkcyjnych testerach instalacji. Promocyjne ceny pozwalają zaoszczędzić nawet do 43 proc. w stosunku do cen standardowych.

Wiosenne promocje koncentrują się na całej gamie multimetrów cyfrowych marki Fluke, a także testerach elektrycznych, miernikach cęgowych i wielofunkcyjnych testerach instalacji. Promocyjne ceny pozwalają zaoszczędzić nawet do 43 proc. w stosunku do cen standardowych.

fluke startuje z promocjami na sezon wiosenny w roli glownej multimetry testery i mierniki cegowe2

Chcemy zwrócić uwagę na bardzo szeroki zakres naszej gamy multimetrów cyfrowych. Niezależnie od tego czy klient zajmuje się obsługą techniczną budynków mieszkalnych lub komercyjnych, urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, czy instalacji elektrycznych, na pewno jest w stanie dobrać multimetr cyfrowy Fluke odpowiedni do swoich potrzeb. A dla użytkowników najbardziej wymagających stworzyliśmy multimetr 87V MAX, przeznaczony do pracy w trudnych warunkach” - mówi Krzysztof Stoma, Marketing Manager CEE, Fluke Europe B.V.

Multimetr 87V MAX jest najbardziej wytrzymałym multimetrem oferowanym przez Fluke, spełnia najbardziej wyśrubowane normy pracy w surowych warunkach otoczenia. Przeznaczony jest do zadań specjalnych, m.in. dla techników utrzymania ruchu i elektryków - generalnie dla wszystkich użytkowników pracujących w najtrudniejszych warunkach środowiskowych.

Multimetr cyfrowy Fluke 87V MAX True-rms ma stopień ochrony IP 67 (wodoszczelność i pyłoszczelność), poszerzony zakres temperatur eksploatacji od -15°C do +55°C (od -40°C przez do koło 20 min) przy wilgotności 95%, oraz został zaprojektowany i przetestowany tak, aby wytrzymać upadek z wysokości 4 m.

Model 87V MAX ma także zewnętrzną obudowę o przemysłowej wytrzymałości i zdejmowaną kaburę, która służy także do przechowywania przewodów pomiarowych oraz jako uchwyt sondy pomiarowej umożliwiający obsługę jedną ręką.

fluke startuje z promocjami na sezon wiosenny w roli glownej multimetry testery i mierniki cegowe3

Poza multimetrami cyfrowymi w wiosennej akcji promocyjnej w specjalnych zestawach (i cenach) oferowane są także  m.in.:

- Testery elektryczne i mierniki cęgowe (m.in. modele Fluke T90, T110, T130, T150; Fluke 323, 324 i 325; a także Fluke T6-600 i T6-1000)

- Wielofunkcyjne testery instalacji (modele Fluke 1663 i 1664 FC)

oraz  miniaturowa kamera termowizyjna Fluke PTi120, która zaawansowane możliwości profesjonalnej kamery termowizyjnej oferuje w kieszonkowej obudowie, co daje użytkownikowi możliwości wyszukiwania i usuwania awarii „zawsze i wszędzie”.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na www.fluke.pl , w szczególności na: https://www.fluke.com/pl-pl/gdzie-kupic/promocje-sezonowe