Dwa kolejne łóżka do stanowisk respiratorowych zasilą oddział intensywnej opieki medycznej Szpitala Powiatowego w Pułtusku.
Fundatorem specjalistycznego sprzętu jest ETI Polam Sp. z o.o.

ETI Polam Sp. z o.o. przekazuje szpitalowi w Pułtusku sprzęt medyczny

- Rośnie liczba zakażonych i chorych. Jako firma z Pułtuska chcemy wspomóc służbę medyczną, która stoi na pierwszej linii frontu codziennie podejmując trudne decyzje, kładąc na szali obowiązek zawodowy, zdrowie własne i swoich bliskich. ETI Polam również aktywnie włączyło się w walkę z koronawirusem. Dziś podejmujemy kolejne kroki w celu ochrony zdrowia pracowników, klientów, usługodawców. Życzę dużo siły i wytrwałości pracownikom medycznym. Wasza odwaga jest piękna. To walka, którą wspólnie wygramy! - powiedział Boštjan Leban prezes Zarządu ETI Polam Sp. z o.o.

Przekazane przez ETI Polam Sp. z o.o. do walki z koronawirusem specjalistyczne łóżka wraz z niezbędnym oprzyrządowaniem spełniają najwyższe światowe standardy wymagane do stanowisk respiratorowych. Trafią one na oddział intensywnej opieki medycznej i z pewnością przydadzą się w Szpitalu Pułtuskim nie tylko w walce z koronawirusem ale również, jak to wszystko się już uspokoi i wrócimy do codziennego życia, do normalnego funkcjonowania oddziału.

Zakupiony przez ETI Polam Sp. z o.o. sprzęt ma zapewnić fachową obsługę i stanowi integralną część całego zespołu narzędzi do walki o życie ludzi w najcięższym stanie. Wartość specjalistycznych łóżek to ponad 12 tys. zł.

Z tego miejsca chcielibyśmy życzyć Państwu dużo zdrowia i szybkiego powrotu do normalności.

ETI Polam Sp. z o.o. przekazuje szpitalowi w Pułtusku sprzęt medyczny
ETI Polam Sp. z o.o.