Firma Wiha prezentuje kolejną odsłonę swojej edukacyjnej serii dla najmłodszych. To już drugi zeszyt, który przybliża dzieciom świat ekologii, bezpieczeństwa i majsterkowania. Celem marki jest pobudzanie kreatywności i zwiększenie świadomości dotyczącej najbliższego otoczenia. Pomagają w tym dobrze znani bohaterowie – grupa przyjaciół z Lasu Szwarcwaldzkiego.

Nowe, zimowe przygody leśnej brygady od firmy Wiha

Zima to temat drugiego zeszytu, którego bohaterami są: niedźwiedź Wojtek, jeż Ignacy, wiewiórka Hania i sowa Anna. Tym razem czekają na nich przygody skorelowane z panującą porą roku, czyli zimą. To zupełnie nowe warunki atmosferyczne, a więc zupełnie nowe wyzwania, z którymi musi zmierzyć się grupa przyjaciół.

Pierwszy zeszyt spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem i cieszył się sporym zainteresowaniem zarówno u najmłodszych odbiorców, jak i ich rodziców. Jesteśmy naprawdę zadowoleni i dlatego z ogromną satysfakcją prezentujemy nowe przygody brygady z Lasu Szwarcwaldzkiego – mówi Maja Sikorska, Marketing Manager w Wiha Polska.

Zeszyt to nie tylko bajka dla dzieci ze zwierzętami w rolach głównych. To przede wszystkim kreatywne zadania np. łamigłówki logiczne lub wprawki zręcznościowe. Celem jest maksymalne zainteresowanie najmłodszych oraz kompleksowy rozwój kreatywności i zdolności manualnych. – Jesteśmy przekonani, że ta książeczka dostarczy jeszcze więcej emocji i na dobre rozbudzi miłość do majsterkowania i ekologii – dodaje Maja Sikorska.

Zimowy zeszyt dostępny jest do samodzielnego wydruku pod tym linkiem:
www.wiha.com/media/pdf/ff/09/b2/Witaj_w_lese_ZIMA_01_21.pdf

Więcej na temat: