10 designerskich lamp UV-C STERILON FLOW z serduszkiem opuściło właśnie linię produkcyjną w Środzie Wielkopolskiej i zostało wystawionych na aukcję dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Lena Lighting wyprodukowała limitowaną serię lamp UV-C STERILON FLOW dla WOŚP. Rusza licytacja!

Z wielką radością gramy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zaangażowany jest cały nasz zespół. Oprócz klasycznej zbiórki chcieliśmy stworzyć coś wyjątkowego, dlatego wyprodukowaliśmy limitowaną kolekcję lamp UV-C STERILON FLOW z logo WOŚP. Będzie tylko dziesięć takich lamp na świecie, więc bardzo zachęcamy wszystkich do licytacji – mówi Marzena Lesińska, pełnomocnik Zarządu Lena Lighting.

Lampa UV-C STERILON FLOW została zaprojektowana przez Kubę Zarzyńskiego i Przemka Pstrokońskiego z pracowni HEKATE DESIGN i zwyciężyła w konkursie Design dla Konesera 2020 w kategorii domowe technologie.

Dwufunkcyjne lampy UV-C STERILON FLOW to produkty zdecydowanie na czasie. Wykorzystując promienie ultrafioletowe (UV-C) eliminują z powietrza i powierzchni wirusy, bakterie i grzyby. Powietrze przechodząc przez wnętrze lampy zostaje naświetlone i zdezynfekowane, a następnie wydostaje się na zewnątrz. Lampy UV-C STERILON FLOW mogą pracować w obecności ludzi. Produkty te idealnie sprawdzą się we wszelkich punktach usługowych, biurach oraz domach. Skuteczność lamp została potwierdzona badaniami.

Link do licytacji: https://allegro.pl/uzytkownik/Sztab5075/urzadzenia-medyczne-nawilzacze-oczyszczacze-powietrza-258796

Więcej informacji o lampie UV-C STERILON FLOW: https://uvc.lenalighting.pl/

Link do badań: https://www.lenalighting.pl/aktualnosci/1081-uv-c-sterilon-skutecznosc-dezynfekcji-potwierdzona-badaniami