Więcej słońca, więcej zieleni, więcej energii, ale też więcej zadań i łamigłówek – wiosenna porcja przygód ekipy leśnych przyjaciół już niebawem trafi w ręce najmłodszych majsterkowiczów. Sprawdźmy, z jakimi zadaniami przyjdzie im mierzyć się w nowym zeszycie z edukacyjnej serii WIHA.

Nadciąga wiosna, a wraz z nią bohaterowie WIHA!

WIHA prezentuje trzeci zeszyt z przygodami paczki leśnych przyjaciół. To zaproszenie do świata kreatywności, rozwijającego DIY, a także zachęta do dbania o środowisko i kształtowania proekologicznej postawy od najmłodszych lat. Wszystko to dzięki odpowiednio przygotowanym zadaniom oraz zagadkom, wplątanym w historie niedźwiedzia Wojtka, jeża Ignacego, wiewiórki Hani oraz sowy Anny. Tematem przewodnim najnowszego wydawnictwa będzie wiosna.

Nadciąga wiosna, a wraz z nią bohaterowie WIHA!

- Las Szwarcwaldzki budzi się do życia z zimowego snu, a to oznacza wiele nowych i ekscytujących zadań, z którymi zmierzą się nasi bohaterowie oraz czytelnicy. W tej odsłonie poruszymy temat recyklingu, zrobimy wiosenne porządku, by na końcu móc rozkoszować się pysznym tortem. Jesteśmy przekonani, że najnowszy zeszyt spotka się z równie ciepłym i entuzjastycznym przyjęciem dzieci oraz ich rodziców, jak w przypadku poprzednich wydawnictw – mówi Maja Sikorska, Marketing Manager w firmie Wiha.

Wiosenny zeszyt dostępny jest tutaj do pobrania i samodzielnego wydruku:
www.wiha.com/media/pdf/9e/e3/6a/kidsbook3_pl.pdf

Więcej na temat: