Czy istnieje lepsza pora roku na zdobywanie nowych umiejętności i odkrywanie świata niż lato? Pogoda sprzyja długim, pieszym wycieczkom, owocujące drzewa i krzewy można nie tylko podziwiać, ale wykorzystać podczas kuchennych eksperymentów, a wszechobecne słońce zachęca do zabawy na świeżym powietrzu. Leśna ekipa ze Szwarcwaldzkiego lasu wie o tym doskonale, dlatego tym razem zaprasza najmłodszych i rodziców do kreatywnego spędzania czasu i wykorzystania wszystkich skarbów, które przynosi nam lato

Lato w Szwarcwaldzkim lesie. Leśna ekipa Wiha na tropie przyrody!

Tym razem niedźwiedź Wojtek, jeż Ignacy, wiewiórka Hania i sowa Anna zachęcają do aktywności, bacznego obserwowania przyrody i cieszenia się z tego, co oferuje nam wakacyjna pora roku.

- Po wielu miesiącach spędzonych w domu nie tylko najmłodszym przyda się trochę ruchu i aktywności na świeżym powietrzu. Tym razem zaprosimy do wspólnego puszczania latawców, zagramy w limbo, nauczymy się rozpoznawać ptaki i letnie kwiaty, a na deser… wykonamy coś pysznego z truskawek – podkreśla Maja Sikorska, Marketing Manager Wiha. – To już czwarta odsłona naszego zeszytu, a dla nas ogromny powód do radości, bo zarówno dzieci, jak i rodzice pokochali przyjaciół ze Szwarcwaldzkiego lasu – dodaje Maja Sikorska.

Letni zeszyt dostępny będzie do samodzielnego wydruku tutaj:
www.wiha.com/media/pdf/b8/45/fe/Witaj-w-lesie-lato-2021.pdf

Więcej na temat:
x