Inżynierowie ds. instalacji, konserwacji, wyszukiwania i usuwania awarii oraz napraw mogą tej jesieni ponownie skorzystać z promocji „Kup przyrząd Fluke, a otrzymasz inny za darmo” obejmującej szeroką gamę bezpiecznych, niezawodnych i łatwych w użyciu przyrządów Fluke, testerów sieci oraz wyposażenia do kalibracji firmy Fluke. Promocja obowiązuje od 1 września do 15 grudnia 2021 roku.

Firma Fluke rozpoczyna dziś jesienną, sezonową promocję, zachęcającą klientów do odbioru bezpłatnego produktu przy zakupie przyrządu Fluke w okresie od 1 września do 15 grudnia 2021 r. Oferta obejmuje szeroką gamę przyrządów przemysłowych i elektrycznych, testerów sieci i wyposażenia do kalibracji do zastosowań w instalacjach komercyjnych i mieszkaniowych, które zapewnią inżynierom ds. instalacji, konserwacji, wyszukiwania i usuwania awarii oraz napraw efektywną i bezpieczną pracę.

Klienci, którzy zakupią przyrządy Fluke u autoryzowanych dystrybutorów firmy Fluke, mogą przedstawić dowód zakupu w postaci faktury w celu otrzymania bezpłatnego produktu za pośrednictwem strony internetowej Fluke.

Nowe produkty Fluke

Oferta „Kup jeden przyrząd Fluke, a otrzymasz inny za darmo” składa się z sześciu poziomów, w zależności od wartości zakupu objętego promocją. Minimalna kwota zakupu, dzięki której klienci mogą otrzymać bezpłatny produkt, wynosi 100 EUR. Zakup, który uprawnia do skorzystania z oferty, obejmuje elektryczne i przemysłowe przyrządy pomiarowe Fluke oraz produkty Fluke Networks i Fluke Calibration. Klienci mogą następnie wybrać drugi produkt spośród oferowanych bezpłatnych przyrządów, takich jak mierniki cęgowe, multimetry cyfrowe, zaawansowane testery i akcesoria, np. futerały na sprzęt.

Więcej informacji na temat sposobu odebrania bezpłatnego produktu, gamy dostępnych przyrządów oraz pełny regulamin można znaleźć na stronie: www.fluke.pl/freefluke.

Jak to działa?

Każdy z sześciu poziomów uprawniających do skorzystania z oferty obejmuje określoną gamę produktów, które można wybrać zależnie od wartości oryginalnego zakupu dokonanego u autoryzowanego dystrybutora firmy Fluke. Na przykład po wydaniu od 100 do 549,99 EUR na objęty promocją produkt klient może odebrać darmowy produkt z pierwszego poziomu, np. unikalny wieszak magnetyczny Fluke TPAK™, miękki pokrowiec do nowo zakupionego przyrządu, bezkontaktowy detektor napięcia Fluke 2AC VoltAlert™ lub zestaw narzędzi Fluke Networks Protool IS40.

Na najwyższym poziomie klienci Fluke mogą bezpłatnie odebrać zaawansowany przyrząd pomiarowy, taki jak zestaw diagnostyczny DMM (zawierający multimetr przemysłowy 87V TRMS, miernik cęgowy 325 True RMS, tester napięcia T6-1000 i dwubiegunowy tester T150), roczne wsparcie serwisowe Gold do przyrządu DSX-5000, cyfrowy multimetr precyzyjny 8845A lub wybrać teleobiektyw albo obiektyw szerokokątny do kamer termowizyjnych.

Nicolas Bravo de Medina, dyrektor ds. marketingu w regionie EMEA w firmie Fluke, powiedział: „Spotkaliśmy się ze znakomitym odbiorem naszej wiosennej promocji 'Kup przyrząd Fluke, a otrzymasz inny za darmo' i postanowiliśmy ją wznowić dla naszych klientów w Europie. Tysiące klientów firmy Fluke odebrało już darmowe produkty i mamy nadzieję, że wielu innych również zarejestruje się w tym celu. Nasze przyrządy przemysłowe i elektryczne, wyposażenie do kalibracji i testery sieci zostały zaprojektowane z myślą o niezawodności i łatwości obsługi, aby zapewnić naszym klientom bezpieczeństwo w pracy i uzyskiwanie doskonałych rezultatów”.

Więcej informacji na temat pełnej gamy przyrządów i usług firmy Fluke można znaleźć na stronie: http://www.fluke.pl.

Więcej na temat:


x