Solidarni z UKRAINĄ!

Firma Fluke zachęca firmy do zmodernizowania testerów okablowania w celu zapewnienia zgodności przewodowych sieci Internetu rzeczy (IoT) z aktualnymi standardami Power over Ethernet (PoE)

Firma Fluke rozpoczęła promocję, która ma na celu zachęcenie klientów do wymiany starych testerów okablowania na nowe, co pozwoli im zapewnić zgodność przewodowych sieci Internetu rzeczy (IoT) z wymogami dotyczącymi Power over Ethernet (PoE).

Ponieważ ludzie, procesy, dane i urządzenia łączą się z Internetem i między sobą w coraz większym stopniu, zapotrzebowanie na lepszy dostęp do sieci przy minimalnych zakłóceniach prowadzi do zwiększenia liczby instalacji infrastruktury PoE i zgodnych urządzeń w wielu branżach i zastosowaniach. Ostatnie badania przeprowadzone przez Cisco wykazały, że do 2023 r. prawie 70% urządzeń sieciowych w Europie Zachodniej będzie wykorzystywać połączenia przewodowe lub Wi-Fi.

Promocja dotycząca wymiany

Przez ograniczony czas firma Fluke Networks oferuje rabat do 2500 EUR przy wymianie starego testera kabli miedzianych. Klienci, którzy wymienią swoje stare testery, dowolnej marki i modelu, mogą otrzymać nowy, spełniający najnowsze standardy PoE analizator okablowania Fluke po obniżonej cenie. Promocja obowiązuje od 1 września do 15 grudnia 2021 r. Klienci mogą po prostu zakupić dany tester okablowania dostępny w ramach oferty wymiany u uczestniczącego w promocji preferowanego dystrybutora.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.flukenetworks.com .

Nicolas Bravo de Medina, dyrektor ds. marketingu w regionie EMEA w firmie Fluke , powiedział: „Urządzenia przewodowe będą w coraz częściej zasilane przez PoE, ponieważ zapewnia to niższe koszty okablowania, uproszczone zarządzanie infrastrukturą, łatwiejszą konserwację, krótsze przestoje, większą elastyczność instalacji i mniejsze zużycie energii. W przypadku analizatorów okablowania DSX2-5000 i DSX2-8000 CableAnalyzerTM klienci mogą certyfikować łącza modułowe MPTL (Modular Plug Terminated Link), które zazwyczaj łączą urządzenie PoE z siecią. Oprócz tego mogą oni przeprowadzać testy „+PoE”, które umożliwiają zarejestrowanie pełnego zestawu pomiarów rezystancji, aby zapewnić prawidłowe połączenie PoE na łączu. Dzięki temu nasi klienci mogą mieć pewność, że ich sieć spełnia najnowsze standardy PoE i jest przygotowana na tę bardzo korzystną technologię łączności”.

Więcej informacji na temat pełnej gamy przyrządów i usług firmy Fluke można znaleźć na stronie: www.fluke.co.uk www.fluke.co.uk.x