19. edycja Międzynarodowych Targów Elektrotechnika, 29. edycja Międzynarodowych Targów ŚWIATŁO i towarzyszące in 26. Targi Automaticon, odbędą się w dniach 26-28 stycznia 2022 w EXPO XXI w Warszawie!

Targi Elektrotechnika, ŚWIATŁO i Automaticon 2022

Targi ELEKTROTECHNIKA to ekspozycja polskich i zagranicznych producentów i dystrybutorów osprzętu elektroinstalacyjnego, kabli i przewodów, systemów zabezpieczających, zasilających, pomiarowych i sterujących. Oprócz stoisk zorganizowane zostaną specjalne strefy tj: Strefa Automatyki, OZE, Elektromobilności, Teletechniki, Instalacji Przeciwprzepięciowej i Odgromowej oraz Wynalazków i Innowacji. ELEKTROTECHNIKA wyróżnia się bardzo szeroką ofertą szkoleniową, która co roku przyciąga ponad 1000 uczestników - instalatorów, projektantów sieci, firmy wykonawcze, podmioty sprawujące nadzór i kontrolę w energetyce i w budownictwie.

Targi Elektrotechnika, ŚWIATŁO i Automaticon 2022

Organizator Targów ŚWIATŁO i Targów ELEKTROTECHNIKA: Agencja SOMA, ul. Bronikowskiego 1, 02-976 Warszawa, tel: 22 649 76 69/71 e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Więcej informacji na stronach elektroinstalacje.pl www.lightfair.pl automaticon.plx