Prowadzisz działalność gospodarczą w branży elektrycznej lub elektroinstalacyjnej? Kupujesz produkty takich marek jak Philips, Schneider Electric i NKT? W takim razie program Elektroklub jest właśnie dla Ciebie! Dołącz do niego już dziś, zbieraj punkty i wymieniaj je na atrakcyjne nagrody. Po rejestracji punkty będą naliczane za Twoje codzienne zakupy.

Dołącz do programu Elektroklub!

Jedna rejestracja, stałe korzyści

Obawiasz się, że czeka Cię długa, wieloetapowa rejestracja? Stop! Nic bardziej mylnego. Dołączenie do programu Elektroklub zajmie Ci dosłownie kilka minut. Wszystko zostało zorganizowane według zasady minimum formalności, maksimum korzyści. Wejdź na stronę Elektroklub.pl i wypełnij formularz rejestracyjny. Jako login podasz swój NIP, a hasło dostaniesz na podany przez Ciebie numer telefonu. Po jego otrzymaniu zaloguj się na stronie Programu, a potem rób zakupy w hurtowniach partnerskich tak jak dotychczas, punkty będą gromadzić się na Twoim koncie.

Przystępując do Programu Elektroklub uzyskasz również dostęp do przydatnych aplikacji i programów komputerowych. Narzędzia te ułatwią Ci codzienną pracę. Będziesz otrzymywał też najświeższe informacje z rynku oraz te dotyczące nowości produktowych. Wiedzę branżową poszerzysz dzięki szkoleniom zarówno stacjonarnym, jak i realizowanym w trybie on-line.

Rób zakupy, zdobywaj wiedzę i punkty

Przelicznik wartości zakupów na punkty jest bardzo prosty. Każde zdobyte 100 punktów za zakupy w hurtowniach partnerskich na produkty Schneider Electric, Philips i NKT to 10 zł. Po zalogowaniu na stronie Programu dostępny jest Kalkulator Korzyści. Dzięki niemu szybko sprawdzisz, ile punktów możesz otrzymać za dane zakupy. Punkty te są naliczane automatycznie, nie musisz już niczego dodawać, potwierdzać, uzupełniać. Z Twojej strony nic się nie zmienia, robisz zakupy dokładnie tak, jak do tej pory.

Punkty za zakupy to nie wszystko! Jeśli chcesz zdobyć ich jeszcze więcej, możesz wziąć udział w szkoleniach. Za ukończenie każdego z nich otrzymasz dodatkowe 100 punktów. A jest w czym wybierać! Są to szkolenia zarówno dla stawiających pierwsze kroki w branży, jak i dla doświadczonych ekspertów, którzy chcą rozwinąć bądź ugruntować swoją wiedzę. W ten sposób, przy okazji poszerzania swoich kwalifikacji, tak potrzebnych w codziennej pracy, kolejne punkty wpłyną na Twoje konto.

Odbieraj nagrody z bezpłatną dostawą

Zebrane dzięki zakupom i szkoleniom punkty w prosty sposób wymienisz na nagrody. Przeglądając katalog dowiesz się, co możesz otrzymać za określoną liczbę punktów. To Ty decydujesz, czy gromadzisz je dalej, czy odbierasz prezent od razu! Do wyboru są tysiące produktów z różnych kategorii i różnych przedziałów punktowych. Począwszy od garnków, zestawów klocków LEGO, poprzez markową biżuterię, zegarki, zestawy narzędzi, a skończywszy na iPhone’ach, ekspresach do kawy, laptopach czy telewizorach! Wybrałeś już nagrodę? Zostanie bezpłatnie wysłana na wskazany przez Ciebie adres.

To jednak nie wszystko! Możesz zdecydować się na wybór karty przedpłaconej a my będziemy transferować na nią środki finansowe!

Nim się obejrzysz robot planetarny, grill przenośny czy kosiarka spalinowa znajdą się w Twoich rękach. Wszystko bez wysiłku, jako bonus towarzyszący Twojej codziennej pracy.

Artykuł Partnerax