Gwarancja 5+5=10 lat na falowniki Fronius od 3 do 10KW w standardzie! Tego jeszcze nie było! Od 1 stycznia 2022 r., dla zainstalowanego i zarejestrowanego w tym okresie falownika Fronius o mocy od 3 do 10kW (włącznie), firma Fronis oferuje 10 lat gwarancji w cenie! Oznacza to, że urządzenia będą standardowo objęte 10-LETNIĄ GWARANCJĄ.

10 lat gwarancji w standardzie na wszystkie falowniki Fronius do 10KW

Zarejestruj falownik na platformie Solar.web, a otrzymasz 5 lat gwarancji Fronius Plus oraz dodatkowe 5 lat gwarancji Fronius całkowicie bezpłatnie. Dzięki temu klienci firmy Fronius będą zabezpieczeni przez długi czas i w szerokim zakresie!

Zasady oferty 10 lat gwarancji

  • Oferta ważna dla falowników Fronius o mocy od 3 do 10kW (włącznie), zainstalowanych i zarejestrowanych w okresie od 01.01.2022
  • Oferta obejmuje standardowe 2 lata gwarancji Fronius Plus, dodatkowe 3 lata gwarancji Fronius Plus (po rejestracji produktów na platformie Solar.web i wyborze tego modelu ochrony) oraz dodatkowe 5 lat gwarancji Fronius.1 Klient otrzymuje ostatecznie 10 lat gwarancji w standardzie.
  • W ramach gwarancji Fronius Plus koszty wysyłki (na terenie Polski), materiałów i obsługi serwisowej pokrywa firma Fronius.
  • W ramach gwarancji Fronius koszty materiałów do naprawy falownika zostaną pokryte przez firmę Fronius.2
  • Aby skorzystać z oferty 10 lat, falowniki muszą być zarejestrowane przez klienta na stronie www.solarweb.com od 1 stycznia 2022 r.
  • Warunki gwarancji można odnaleźć na stronie: www.fronius.pl/solar/gwarancja.
  • Oferta obowiązuje w Polsce.

1 Ze względów technicznych na stronie Solar.web gwarancja promocyjna może być prezentowana jako „+8lat”.
2 Koszty wysyłki i wymiany nie są objęte gwarancją Fronius.

Więcej informacji:
www.forum-fronius.pl/z-ostatniej-chwili-10-lat-gwarancji-na-falowniki-fronius-do-10-kw-w-standardzie-od-1-stycznia-2022-r/
x