Solidarni z UKRAINĄ!

Czy zima musi być smutna, szara i… nudna? Nic bardziej mylnego! To doskonały czas na odkrywanie świata, fascynujące zabawy, sportowe aktywności i kreatywne wykorzystanie długich wieczorów. Dlatego firma Wiha po raz kolejny zaprasza do przeżywania przygód z niedźwiedziem Wojtkiem, jeżem Ignacym, wiewiórką Hanią i sową Anną.

Czas na mroźny spacer! Przyjaciele Wiha odkrywają uroki zimy

Zimowa edycja dobrze znanego zeszytu to porcja emocjonujących przygód, cała masa ciekawostek oraz doskonała okazja, by spędzić czas razem – bawiąc się i ucząc.

– To już kolejna porcja ekscytujących historii, do przeżywania których zaprasza Leśna Ekipa Wiha. Tym razem chcieliśmy zachęcić do wspólnych spacerów, podziwiania uroków tej niezwykłej pory roku oraz zmotywować do rozwijania umiejętności manualnych i kreatywnego rozwiązywania zadań – mówi Maja Sikorska, Marketing Manager Wiha. – Co więcej, kolejny raz, w przystępny sposób opowiadamy o tym, jak ważne jest dbanie o środowisko i czym tak naprawdę jest odpowiedzialne podejście do ekologii. Te wartości są kluczowe niezależnie od wieku - dodaje Maja Sikorska.

Czas na mroźny spacer! Przyjaciele Wiha odkrywają uroki zimy

Zimowa odsłona jest dostępna do pobrania tutaj:
https://www.wiha.com/media/pdf/3e/d1/29/kidsbook6_winter_pl.pdf

Więcej na temat:


x