Prowadzisz działalność gospodarczą w branży elektrycznej lub elektroinstalacyjnej? Kupujesz produkty takich marek jak Philips, Schneider Electric i NKT? W takim razie program Elektroklub jest właśnie dla Ciebie! Dołącz do niego już dziś, zbieraj punkty i wymieniaj je na atrakcyjne nagrody.

Jesteś Elektrykiem? Dołącz do programu Elektroklub!

Po dokonaniu rejestracji, punkty za Twoje codzienne zakupy będą naliczane automatycznie. Oprócz zdobywania punktów w Elektroklubie możesz poszerzać wiedzę dotyczącą oferowanych produktów, brać udział w licznych szkoleniach oraz uczestniczyć w atrakcyjnych promocjach.

Jakiego rodzaju nagrody możesz uzyskać w Programie?

  • Kartę VISA – płać nią w dowolnym sklepie,
  • nagrody rzeczowe z naszego bogatego Katalogu Nagród,
  • zaproszenia na ciekawe wydarzenia.

Jedna rejestracja, stałe korzyści

Obawiasz się, że czeka Cię długa, wieloetapowa rejestracja? Stop! Nic bardziej mylnego. Dołączenie do programu Elektroklub zajmie Ci dosłownie kilka minut. Wszystko zostało zorganizowane według zasady minimum formalności, maksimum korzyści. Wejdź na stronę Elektroklub.pl i wypełnij formularz rejestracyjny. Jako login podasz swój NIP, a hasło dostaniesz na podany przez Ciebie numer telefonu. Po jego otrzymaniu zaloguj się na stronie Programu, a potem rób zakupy w hurtowniach partnerskich tak jak dotychczas, punkty będą gromadzić się automatycznie na Twoim koncie.

Przystępując do Programu Elektroklub uzyskasz również dostęp do przydatnych narzędzi oraz wielu praktycznych szkoleń online, które ułatwią Ci codzienną pracę. Za ukończenie każdego z nich otrzymasz dodatkowe 100 punktów. A jest w czym wybierać! Są to szkolenia zarówno dla stawiających pierwsze kroki w branży, jak i dla doświadczonych ekspertów, którzy chcą rozwinąć bądź ugruntować swoją wiedzę. W ten sposób, przy okazji poszerzania swoich kwalifikacji, tak potrzebnych w codziennej pracy, kolejne punkty wpłyną na Twoje konto. Dodatkowo otrzymasz newsletter z najświeższymi ciekawostkami z rynku, informacjami dotyczącymi nowości produktowych oraz zaproszeniami do udziału w wielu webinarach.

Rób zakupy, zdobywaj wiedzę i punkty

Przelicznik wartości zakupów na punkty jest bardzo prosty. Każde zdobyte 100 punktów za zakupy w hurtowniach partnerskich na produkty Schneider Electric, Philips i NKT to 10 zł. Wartość punktów możesz również sprawdzić po zalogowaniu na stronie Programu za pomocą Kalkulatora Korzyści. Dzięki niemu szybko dowiesz się, ile punktów możesz otrzymać za dane zakupy. Punkty te są naliczane automatycznie, nie musisz już niczego dodawać, potwierdzać, uzupełniać. Z Twojej strony nic się nie zmienia, robisz zakupy dokładnie tak, jak do tej pory.

Punkty za zakupy to nie wszystko! Jeśli chcesz zdobyć ich jeszcze więcej, możesz wziąć udział w licznych promocjach, poprzez które uzyskasz zwiększoną ilość punktów za dokonane zakupy.

Odbieraj nagrody z bezpłatną dostawą

Zebrane dzięki zakupom i szkoleniom punkty w prosty sposób wymienisz na nagrody. Przeglądając katalog dowiesz się, co możesz otrzymać za określoną liczbę punktów. To Ty decydujesz, czy gromadzisz je dalej, czy odbierasz prezent od razu! Do wyboru są tysiące produktów z różnych kategorii. Począwszy od garnków, zestawów klocków LEGO, poprzez markową biżuterię, zegarki, zestawy narzędzi, a skończywszy na iPhone’ach, ekspresach do kawy, laptopach czy telewizorach! Mamy również dedykowaną sekcję nagród przewidzianych dla Elektryków! Oprócz nagród rzeczowych możesz wymienić zebrane punkty na przedpłaconą kartę VISA. Wybrałeś już nagrodę? Jeśli tak, to zostanie ona bezpłatnie wysłana na wskazany przez Ciebie w formularzu rejestracyjnym adres.

Nim się obejrzysz robot planetarny, zestaw narzędzi, grill przenośny czy kosiarka spalinowa znajdą się w Twoich rękach. Wszystko bez wysiłku, jako bonus towarzyszący Twojej codziennej pracy.

Nie zwlekaj, zarejestruj się już dziś!
www.elektroklub.pl

Więcej na temat:


x