W październiku zarejestrowani użytkownicy merXu – europejskiej e-platformy handlowej tylko dla firm z branży przemysłowej – mogą zaoszczędzić nawet 1300 zł na dostawie profesjonalnych produktów od międzynarodowych kontrahentów. Zasady akcji promocyjnej są bardzo proste.

Zamawiaj międzynarodowo na merXu i nie płać za transport

merXu dopłaca 1300 zł do transportu zakupów od zagranicznych sprzedających

Do końca października polskie przedsiębiorstwa, które zdecydują się zrobić za pośrednictwem merXu zakupy u dostawców z Niemiec, Czech, Litwy, Estonii, Węgier, Rumunii czy Słowacji, mogą otrzymać nawet do 1300 zł dopłaty do transportu.

Wystarczy, że zarejestrowana na e-platformie, zainteresowana wzięciem udziału w akcji promocyjnej firma prześle na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. swoje zgłoszenie zawierające między innymi dowód zakupu u zagranicznego kontrahenta, który spełnia warunki przewidziane w regulaminie. Szczegółowe informacje na temat dopłaty do transportu zakupów od międzynarodowych sprzedających znaleźć można w Centrum Pomocy merXu.

Promocja dotyczy również dostaw krajowych dokonanych na merXu. Polskie firmy robiące firmowe zakupy na europejskiej platformie u innych polskich firm, mogą liczyć na pokrycie do 100 zł kosztów transportu miesięcznie.

Wyłącznie zweryfikowani dostawcy z 8 krajów Unii Europejskiej

Europejski marketplace dedykowany firmom z branży przemysłowej oferuje już ponad 8 mln profesjonalnych produktów i usług od polskich, niemieckich, czeskich, litewskich, estońskich, węgierskich, rumuńskich i słowackich dostawców.

Każda firma zakładająca na merXu konto sprzedażowe weryfikowana jest przez zespół specjalistów. To daje kupującym pewność, że zawierane za pośrednictwem platformy internetowej transakcje handlowe są w pełni bezpieczne, a asortyment pochodzi wyłącznie od rzetelnych kontrahentów.

Innowacyjny sposób na przełamanie barier językowych w relacjach biznesowych

Chcąc ułatwić europejskim firmom nawiązywanie międzynarodowych współprac, zespół rozwijający merXu zdecydował się na wdrożenie na e-platformie wbudowanego komunikatora, który tłumaczy rozmowy w czasie rzeczywistym.

Przedsiębiorcy z chęcią z niego korzystają, doceniając możliwość komunikowania się z zagranicznymi kontrahentami, bez konieczności znajomości ich rodzimych języków. Rozmowy na czacie merXu toczą się płynnie i bez zakłóceń. Wraz z przełamaniem w innowacyjny sposób bariery językowej skraca się czas ustalania szczegółów dotyczących dostawy, personalizowania produktów czy negocjacji cenowych.

Warto zarejestrować się na merXu jeszcze dziś, by jak najszybciej zacząć wykorzystywać szanse na rozwój biznesu na rynkach międzynarodowych i skorzystać z październikowych promocji, jakie oferuje platforma. A poza wspomnianą dopłatą do transportu, są to jeszcze: do 700 zł zwrotu w gotówce oraz 180 zł za każde zaproszone przedsiębiorstwo, które zrobi swoje pierwsze zakupy za pośrednictwem merXu.x