Solidarni z UKRAINĄ!

Jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX zapowiada się imponująco. Już od 8 do 9 marca 2023 roku w Targach Kielce spotkają się najlepsi światowi producenci, którzy zaprezentują najnowsze rozwiązania branżowe!

Jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX

Targi ENEX to okazja do poznania wiodących producentów i dystrybutorów oraz najnowszych rozwiązań w branży energetycznej, a także nawiązania wartościowych relacji procentujących w przyszłości.

Najlepsi w branży energetycznej w Kielcach

Swoją obecność w jubileuszowych Targach ENEX zadeklarowały firmy oferujące m.in. ekologiczne urządzenia i nowoczesne systemy grzewcze, producenci, instalatorzy i dystrybutorzy najnowszych rozwiązań fotowoltaicznych, kopalnie surowców mineralnych i spółki zrzeszające przedsiębiorstwa z sektora górniczego, hutniczego czy energetycznego, a także przedstawiciele salonów samochodowych prezentujący najnowsze modele aut elektrycznych. W trakcie wydarzenia nie zabraknie omówienia szerokiej oferty kompleksowych rozwiązań służących poprawie efektywności energetycznej, czy bezpieczeństwa pożarowego obiektów budowlanych, a także kwestii związanych z wykorzystaniem systemów fotowoltaiki hybrydowej oraz technologii wodorowych.
W Targach Kielce pojawią się m.in. takie firmy jak SOLTEC, Solplanet, Ochsner, Sunprofi, K2 Systems, KENO, Grodno, Solaredge. Na liście Wystawców są już przedsiębiorstwa z Polski, Niemiec, Francji, Wielkiej Brytanii, Chin, czy Australii.

Jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX

Targi ENEX - wymiana wiedzy, doświadczeń i kontaktów

Oprócz poznania najnowszych osiągnięć branży energetycznej, targi ENEX to okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń podczas konferencji, forów oraz branżowych spotkań. Wśród wydarzeń zaplanowanych na jubileuszową edycję targów są m.in. Forum Fotowoltaiczne Solar+ i Ogólnopolskie Forum Pomp Ciepła, a także Strefa Elektromobilności, w której zaprezentowane zostaną najnowsze modele aut elektrycznych na torze pokazowym.

Targom ENEX towarzyszyć będą Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH.
Zapraszamy od 8 do 9 marca 2023 roku do Targów Kielce!



x