Grodno - Fachowy Elektryk

Spółka Grodno jest kompleksowym dostawcą technologii Odnawialnych Źródeł Energii (OZE). Oferuje też pełen zakres rozwiązań dla różnych sektorów przemysłu w zakresie projektowania, wykonawstwa oraz modernizacji instalacji elektrycznych i oświetleniowych, a także programowania systemów automatyki budynkowej. Dzięki szerokiemu asortymentowi dostępnemu w ogólnopolskiej sieci hurtowni, każdy specjalista współpracujący z Grodno przy elektroinstalacjach, zyska partnera gotowego zaspokoić wszelkie jego potrzeby.


Fot. 1. Technicznie i praktycznie wyszkoleni specjaliści z Grodno służą wsparciem na każdym etapie współpracy Fot. 1. Technicznie i praktycznie wyszkoleni specjaliści z Grodno służą wsparciem na każdym etapie współpracy

Zajmujesz się fotowoltaiką i pompami ciepła, a może hydrauliką lub wentylacją i klimatyzacją? Potrzebujesz kabli na skalę przemysłową, lub zabezpieczeń i monitoringu? Wszystko to znajdziesz w ponad 100 hurtowniach elektroinstalacyjnych Grodno, dysponujących ponad 40.000 pozycji magazynowych oraz w sprzedaży online na platformie b2b.grodno.pl.

Grodno jako jeden z największych dostawców fotowoltaiki wykorzystywanej zarówno przez inwestorów prywatnych, jak i komercyjnych, zapewnia swoim klientom kompleksowy wachlarz usług. Przy realizacji projektów stawia na najwyższą jakość produktów oraz wspiera instalatorów wiedzą ekspercką.

Fot. 2. Grodno to ponad 100 hurtowni elektroinstalacyjnych w całej Polsce oraz sprzedaż online Fot. 2. Grodno to ponad 100 hurtowni elektroinstalacyjnych w całej Polsce oraz sprzedaż online

Współpracując z Grodno, instalator może liczyć na:

  • szeroki asortyment produktów z ekspresową dostawą w miejsce budowy;
  • wsparcie techniczne i praktyczne wyszkolonych specjalistów na każdym etapie współpracy, również tym posprzedażowym, pomoc w serwisie gwarancyjnym i w obsłudze pogwarancyjnej;
  • pomoc w projektowaniu instalacji, w doborze odpowiednich produktów, czy w uzyskaniu pozwoleń;
  • dostęp do innowacji, stanowiących awangardę branży, szczególnie w dynamicznie rozwijających się dziedzinach automatyki budynkowej, czy oświetlenia led;
  • różnorodną ofertę certyfikowanych szkoleń; n doradztwo w zakresie różnych form dofinansowania inwestycji.

Dzięki rozbudowanej skali działalności Grodna, klienci wykonujący instalacje zyskują też dostęp do różnorodnych projektów, nawet tych na skalę ogólnopolską.

Modernizacja oświetlenia całej sieci salonów Empik zrealizowana z Grodno, która objęła ponad 200 sklepów, wskazuje na możliwości i korzyści fachowych realizacji, jakie daje współpraca z tym doskonale wyposażonym dystrybutorem. Wspólnie z instalatorami stare, energochłonne oprawy oświetleniowe zostały zastąpione nowoczesnymi oprawami LED. Zmiana ta doprowadziła do zmniejszenia zużycia energii o ponad 40%, przy jednoczesnej poprawie jakości oświetlenia.

Fot. 3. Grodno, jako dobrze zaopatrzony dystrybutor, umożliwia i wspiera kompleksową realizację inwestycji. Przykładem jest modernizacja oświetlenia całej sieci salonów Empik, która objęła ponad 200 sklepów. Fot. 3. Grodno, jako dobrze zaopatrzony dystrybutor, umożliwia i wspiera kompleksową realizację inwestycji. Przykładem jest modernizacja oświetlenia całej sieci salonów Empik, która objęła ponad 200 sklepów.

Realizacja farmy fotowoltaicznej Malow o mocy 2MWp, obejmującej 6 tys. sztuk modułów fotowoltaicznych, wskazuje natomiast na to, że Grodno nie boi się wyzwań i jest w stanie zaspokoić zapotrzebowanie instalatorów i inwestorów w najbardziej wymagających projektach, włączając w to dostawę dużej ilości komponentów, pozyskanie dofinansowania, oraz uruchomienie instalacji. Mając ponad 30 lat doświadczenia na rynku elektrotechniki oraz czerpiąc z umiejętności i pasji ponad 800 wykwalifikowanych pracowników, spółka Grodno stawia na liczne współprace z instalatorami, które opiera na partnerstwie. Zapewnia przy tym indywidualne podejście i wsparcie na każdym etapie realizacji oraz pomaga w rozwoju firm instalatorskich.

grodno.pl

Fronius Wattpilot Tour - zapraszamy na serię bezpłatnych szkoleń
Jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX
x