Przygotowania do świąt w Szwarcwaldzkim Lesie idą pełną parą! Śnieg za oknem zwiastuje ich rychłe nadejście, dlatego Wojtek, Ignacy, Hanna i Anna zabrali się za porządki. Przy okazji odkryli, jak dużo śmieci wytwarza każde z nich. Przyjaciele postanowili zatem dać im drugie życie, tworząc przepiękne ozdoby świąteczne!

Ubierz choinkę z leśną drużyną i przywitaj święta w Szwarcwaldzkim Lesie!

Czy wiesz, jak długo rozkłada się plastik? Albo, do czego wykorzystać przepaloną żarówkę? Ekipa leśnych majsterkowiczów, już wie, jak zadbać o środowisko. Święta to wspaniała okazja, by ze zużytych opakowań i produktów wykonać kolorowe dekoracje. Nie zapominajmy jednak, że zima w Szwarcwaldzkim Lesie to przede wszystkim czas oczekiwania na Świętego Mikołaja! Nasi przyjaciele zapraszają najmłodszych do konkursu, w którym można wygrać niezwykłe nagrody!

Ubierz choinkę z leśną drużyną i przywitaj święta w Szwarcwaldzkim Lesie!

Dbanie o środowisko to dla nas kwestia priorytetowa. Firma Wiha bardzo poważnie podchodzi do kwestii recyclingu, dlatego min. 70% rękojeści produkuje z materiałów z odzysku. W ostatnim zeszycie podpowiadamy maluchom, jak można ponownie wykorzystać opakowania i produkty codziennego użytku. To także wskazówka, dlaczego segregowanie śmieci jest tak ważne — mówi Maja Sikorska, Marketing Manager w Wiha.

Zeszyt cz.10 do pobrania i samodzielnego wydruku tutaj:
www2.wiha.com/files/bmecat/data_pl/Witaj_w_lesie_10_2022.pdf

Wszystkie poprzednie części dostępne są pod tym linkiem: www.wiha.com/pl/pl/wiedza/do-pobrania/

Więcej na temat:


x