Firma YAK i ABB edukują elektroinstalatorów i pokazują, jak w łatwy sposób można tworzyć inteligentne domy. Od czerwca 2022 w bezpłatnych szkoleniach z systemu ABB free@home wzięło udział kilkudziesięciu elektroinstalatorów z terenu całej Polski.

Prosty sposób na smart home. Rusza kolejna edycja bezpłatnych szkoleń.

Firma YAK, dostawca rozwiązań z zakresu automatyki budynkowej i smart home, razem z ABB zorganizowała szkolenia w kilku największych polskich miastach. Na spotkania we Wrocławiu, Krakowie, Katowicach i Warszawie przybyło kilkudziesięciu profesjonalistów. Wykłady oraz warsztaty dostarczają elektroinstalatorom pełny pakiet wiedzy i praktycznych umiejętności w wycenie, projektowaniu, instalacji oraz konfiguracji systemu ABB free@home.

- Prosty montaż i zaawansowane możliwości konfiguracji systemu ABB free@home sprawiają, że jest to idealne narzędzie, by spełniać marzenia klientów o smart home. Firma YAK jest promotorem tego rozwiązania w Polsce oraz dystrybutorem z bogato wyposażonym magazynem elementów tego systemu. Dlatego wszyscy uczestnicy, którzy pomyślnie przejdą szkolenia, otrzymują gwarancję szybkich realizacji zamówień na preferencyjnych warunkach - mówi Monika Komalska, CEO w YAK.

Po zakończeniu obowiązkowych dwóch etapów szkolenia stacjonarnego uczestnicy otrzymują Certyfikat. Daje on dostęp do oferty handlowej na preferencyjnych warunkach oraz do uzupełniających modułów szkoleniowych, które zwykle odbywają się już w formie online.

Prosty sposób na smart home. Rusza kolejna edycja bezpłatnych szkoleń.

- Ubiegłoroczne spotkania to początek długiego i rozbudowanego cyklu działań YAK i ABB. Już w pierwszym kwartale 2023 roku zapraszamy Was do kolejnych miast. Naszym celem jest, by do końca tego roku klienci końcowi w każdej części Polski mieli dostęp do wykwalifikowanych instalatorów systemu ABB free@home i cieszyli się nowoczesnym smart home, który jest na wyciągnięcie ręki - dodaje Monika Komalska.

Informacje o najbliższych szkoleniach można znaleźć na http://yaklse.pl/szkolenia/ - tam też dostępny jest formularz rejestracji.

ABB free@home to niezawodny i w pełni profesjonalny sposób na automatykę domową. Autorski system marki ABB sprawdzi się zarówno w nowych, jak i remontowanych budynkach. Jest łatwy do wdrożenia przez magistralę dwuprzewodową. Wyróżnia go prostota w programowaniu - nie jest konieczne posiadanie dodatkowych licencji, by się tym zajmować. Intuicyjną obsługę przez aplikacje na iOS i Androida z pewnością docenią wszyscy inwestorzy. Jakość od ABB to gwarancja satysfakcji nie tylko dla naszych klientów ale i dla wykonawcy.



x