Firma YAK i ABB edukują i pokazują, jak w łatwy sposób można tworzyć inteligentne domy. W bezpłatnych szkoleniach z systemu ABB-free@home® wzięła już udział prawie setka elektroinstalatorów z całej Polski. Od września startuje kolejna edycja. Zapisy już trwają.

Smart home bez tajemnic. Trwa kolejna edycja bezpłatnych szkoleń.

Firma YAK, dostawca rozwiązań z zakresu automatyki budynkowej i smart home, razem z ABB regularnie organizuje szkolenia w największych polskich miastach. Bezpłatne, dwudniowe warsztaty dostarczają elektroinstalatorom pełen pakiet wiedzy technicznej o systemie oraz wyposażają uczestników szkolenia w praktyczne umiejętności pomocne przy wycenie i projektowaniu systemu ABB-free@home®, jego instalacji oraz konfiguracji.

Smart home ABB-free@home®

– Prosty montaż i zaawansowane możliwości konfiguracji systemu ABB-free@ home® sprawiają, że jest to idealne narzędzie, by spełniać marzenia klientów o smart home – podkreśla Sebastian Czerwiński, kierownik sprzedaży w firmie YAK – Jesteśmy promotorem tego rozwiązania w Polsce oraz jego autoryzowanym dystrybutorem. Posiadamy bogato wyposażony magazyn elementów systemu. Dlatego wszyscy uczestnicy, którzy pomyślnie przejdą szkolenia, otrzymują gwarancję szybkich realizacji zamówień na preferencyjnych warunkach.

Po zakończeniu 2-dniowego szkolenia stacjonarnego uczestnicy otrzymują Certyfikat. Daje on dostęp do oferty handlowej na preferencyjnych warunkach oraz do uzupełniających modułów szkoleniowych, które zwykle odbywają się już w formie online.

Szkolenia ABB-free@home®

– Szkolenia rozpoczęły się w 2022 roku i od tego czasu regularnie, dwa razy w miesiącu, spotykamy się z wszystkimi zainteresowanymi elektroinstalatorami. Przekazujemy wiedzę, jak łatwo stworzyć inteligentny dom. Już od września, po wakacyjnej przerwie, zapraszamy do kolejnych miast. Zainteresowanie domami inteligentnymi z roku na rok jest coraz większe, a to oznacza też dla elektroinstalatorów coraz większe zarobki. Naszym celem jest, by klienci końcowi w każdej części Polski mieli dostęp do wykwalifikowanych instalatorów systemu ABB-free@home®. Chcemy, by każdy miał nowoczesny smart home na wyciągnięcie ręki – dodaje Sebastian Czerwiński.

ABB-free@home® to niezawodny i w pełni profesjonalny sposób na automatykę domową. Autorski system marki ABB sprawdzi się zarówno w nowych, jak i remontowanych budynkach. Jest łatwy do wdrożenia przez magistralę dwuprzewodową lub jako system bezprzewodowy. Wyróżnia go prostota w instalacji i programowaniu. Intuicyjną obsługę przez aplikacje na iOS i Androida z pewnością docenią wszyscy inwestorzy. Jakość od ABB to gwarancja satysfakcji nie tylko dla naszych klientów ale i dla wykonawcy.

NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

5-6 września
Aleksandrów Łódzki, ul. Placydowska 27, siedziba ABB

11-12 września
Poznań, ul. Jana Czochralskiego 6, siedziba ABB

19-20 września
Gdynia, ul. Spokojna 22, siedziba YAK

26-27 września
Radom, ul. Wrocławska 11, siedziba YAK

4-5 października
Kraków, ul. Przy Rondzie 4, siedziba ABB

Informacje o najbliższych szkoleniach można znaleźć na www.yaklse.pl/szkolenia. Tam też dostępny jest formularz rejestracji oraz pojawią się terminy nowych szkoleń.

Wszelkich informacji o szkoleniach udziela Sebastian Czerwiński – kierownik sprzedaży w firmie YAK tel. +48 500 800 890 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..

Źródło: YAKx