Niełatwo znaleźć producenta osprzętów o większej renomie niż francuska firma Schneider Electric. Marka założona już w 1836 r. uchodzi obecnie za jednego z przodujących dostawców nowoczesnych technologii opracowanych z myślą zarówno o przedsiębiorstwach, jak i o budynkach mieszkalnych. Co więcej, Schneider należy także do głównych integratorów automatyki w naszym kraju, uświadamiając swoim klientom istotę sięgania po produkty tak nowoczesne, jak i ekologiczne. Szacunek do zrównoważonego rozwoju możemy zaobserwować również w łącznikach i kontaktach tego legendarnego producenta. Zostały one wykonane z materiałów nietoksycznych, ponadto nie zawodzą pod względem znakomitej efektywności oraz nowoczesnego designu – obecnie czynie je to jednymi z najciekawszych pozycji tego typu dostępnych na polskim rynku. Zapoznaj się z faktami, które warto wiedzieć na ich temat.

Poznaj nowoczesne osprzęty elektroinstalacyjne Schneider Electric

Schneider Asfora – designerskie piękno zamknięte w stylowej formie

Osprzęt elektryczny Asfora to znakomite rozwiązanie dla wszystkich osób ceniących sobie minimalizm oraz estetykę instalowanych osprzętów. Proste wykończenia sprawiają, że łączniki gniazda z tej serii idealnie sprawdzą się nawet w bardziej klasycznych aranżacjach. Stonowana kolorystyka przekłada się także na dyskrecję zamontowanych elementów, co pozwala skupić uwagę odwiedzających nas gości na generalnym wystroju pomieszczenia. Seria Asfora obejmuje wiele różnych produktów – od łączników pojedynczych i podwójnych po gniazda elektryczne, komputerowe i USB.

Niewątpliwym atutem osprzętów Asfora jest także prosty i szybki montaż niewymagający użycia profesjonalnych narzędzi. Znajdziemy tu także ramki o czterech, a nawet pięciu elementach, umożliwiające estetyczne podłączenie do zasilania wszystkich elementów wyposażenia salonu. Producent nie zapomniał również o rozwiązaniach dla nowoczesnego budownictwa. Oprócz standardowych gniazd Schneider Electric oferuje nam również osprzęty do sterowania roletami, a także ściemniacze. Co więcej, seria Asfora odznacza się bardzo niską ceną, co dodatkowo zwiększa jej przystępność.

Schneider Cedar – bezpieczny osprzęt do zadań specjalnych

Łączniki i gniazda elektryczne Schneider Cedar znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie podwyższony poziom wilgoci i zanieczyszczeń uniemożliwia montaż zwykłego osprzętu. Standardowe produkty instalowane w salonach lub sypialniach przeważnie odznaczają się standardowym stopniem szczelności, czyli IP20. Seria Cedar posiada certyfikat IP44, co oznacza, że mechanizmy osprzętów zostają w niej zabezpieczone zarówno przed kurzem, jak i nieumyślnym zachlapaniem. Łączniki i gniazdka z tej wyjątkowej kolekcji znakomicie sprawdzą się w kuchniach i łazienkach, a także w piwnicach oraz na strychach. Osprzęty Cedar są dostępne w dwóch kolorach – białym i czarnym.

Schneider Odace – dla entuzjastów oryginalnych form

Osprzęt elektryczny Schneider Odace charakteryzuje się unikatową formą, zapewnioną przez okrągłe mechanizmy centralne. Pomimo swojej wizualnej unikatowości, produkty z tej serii odznaczają się prostym montażem – mechanizmy dopasowują się do kształtu puszek, zaś specjalny system zatrzaskowy pozwala na uniknięcie powstawania nieestetycznych nierówności. W serii tej znajdziemy przy tym wszystkie typy gniazd pozwalające na stworzenie praktycznej instalacji elektrycznej.

Niewątpliwym atutem serii Odace jest także możliwość sparowania osprzętów z technologią Schneider Wiser pozwalającą na znaczne obniżenie zużycia energii elektrycznej. Producent oferuje nam także szeroki wybór dostępnych materiałów, z których mogą zostać wykonane ramki. Znajdziemy tu więc kamienie żywicowe, aluminium i drewno. Seria Odace to również bogate możliwości personalizacji – z ich pomocą możemy stworzyć naścienne ładowarki USB lub wzmacniacze sygnału Wi-Fi.

Schneider Unica Top – metaliczne piękno i klasyczny szyk

Seria Unica Top to niezwykle ciekawa opcja dla wszystkich osób stawiających na metaliczną estetykę. Łączniki i gniazda Schneider z tej kolekcji odznaczają się stylowymi odcieniami antracytu, chromu i matowego niklu. Nie oznacza to jednak, że miłośnicy ponadczasowej klasyki nie znajdą tu niczego dla siebie. Seria Unica Top posiada bowiem drugie oblicze opierające się na elementach, wykonanych z litego drewna. Znajdziemy tu więc tobacco, wiśnię oraz wenge. W efekcie osprzęty te znakomicie wkomponowują się zarówno we wnętrza nowoczesne, jak i klasyczne.

Schneider Unica Wireless – znakomita opcja dla nowoczesnych wnętrz

W dzisiejszych czasach coraz częściej rezygnujemy z klasycznych przewodów, stawiając na możliwie największą przewagę minimalizmu w aranżacji domowych wnętrz. Wiedzą o tym także eksperci Schneider Electric, oferując swoim klientom nowatorską linię Unica Wireless. Ramki wchodzące w skład tej wyjątkowej serii w żadnym stopniu nie odstają od pozostałych osprzętów Unica, co pozwala na zachowanie estetycznej spójności. Z kolei bezprzewodowe technologie sprawiają, że ewentualna rozbudowa wyposażenia pomieszczeń przebiega szybko i bez konieczności kucia ścian. Warto więc przyjrzeć się osprzętom Schneider i przekonać się, że gniazda i łączniki mogą być zarówno praktyczne, jak i stylowe.

Artykuł Partnera

Więcej na temat:


x