Dzięki niezrównanej jakości obrazu seria sieciowych kamer panoramicznych FLEXIDOME IP panoramic firmy Bosch ustanawia nowy standard w segmencie systemów dozoru wizyjnego wykorzystujących kamery panoramiczne.

Seria sieciowych kamer panoramicznych FLEXIDOM

Kamera FLEXIDOME IP panoramic 7000 MP przeznaczona do pracy w pomieszczeniach oferuje – w zależności od modelu – pole widzenia 180 lub 360 stopni, przetwornik obrazu o rozdzielczości 12 megapikseli, prędkość 30 klatek na sekundę oraz obiektyw szerokokątny fisheye. Kamera FLEXIDOME IP panoramic 5000 MP, przeznaczona do pracy w pomieszczeniach i na zewnątrz, oferuje najbardziej kompaktową na rynku konstrukcję typu Dome w kamerach z polem widzenia 360 stopni, przetwornik obrazu o rozdzielczości 5 megapikseli, prędkość 15 klatek na sekundę oraz – podobnie jak poprzedni model – obiektyw szerokokątny fisheye.
Obydwa modele kamer zapewniają pełen obraz bez martwych punktów oraz rejestrowanie poruszających się obiektów, optymalizując w znaczący sposób wydajność każdego systemu dozoru wizyjnego. W połączeniu z bezpłatnym oprogramowaniem Video Security Client użytkownicy mają do wyboru nawet sześć różnych trybów obserwacji obrazu. Ponadto w kamerze FLEXIDOME IP panoramic 7000 MP zintegrowano szereg inteligentnych rozwiązań do analizy obrazu wideo.

Więcej na pl.boschsecurity.comx