Firma AEG Power Solutions wprowadziła do sprzedaży dwie nowe serie UPS-ów: Protect B i Protect NAS, przeznaczone głównie do segmentów SOHO (Small office/home office) i MŚP. Firma jest przekonana, iż zostaną pozytywnie odebrane na rynku, a ich użytkowanie będzie spełniało oczekiwana nawet najbardziej wymagających klientów.

Nowe UPS-y AEG Power Solutions w Polsce

Jednofazowy UPS Protect B kompensuje przerwy w dostawie prądu oraz monitoruje wartość napięcia podczas równoważenia zarówno spadku napięcia, jak i jego wzrostu ponad wartość znamionową bez czerpania energii elektrycznej z baterii. Jest kompaktowy i cichy, a dzięki wyświetlaczowi LCD wszystkie informacje są przekazane za pomocą prostych wskazówek, co ułatwia obsługę Protect B nawet początkującym. Użytkownicy nie potrzebują dodatkowego oprogramowania do korzystania i integracji urządzenia z ich systemem. Produkt charakteryzuje się wysoką żywotnością baterii oraz łatwością wymiany baterii umieszczonej pod frontowym panelem.
Z kolei model Protect NAS ma dłuższy czas autonomii przy pracy bez wentylatora. To sprawia, że idealnie nadaje się do środowisk biurowych i domowych, chroni sprzęt oraz zapewnia bezpieczeństwo przechowywania danych, zwłaszcza przy użyciu systemów pamięci masowej podłączonych do sieci. Dzięki interfejsowi HID urządzenie może być bezpośrednio podłączone do systemu zarządzania danymi NAS (z podłączeniem zasobów pamięci dyskowych bezpośrednio do sieci komputerowej). Zwarta budowa oraz brak użycia wentylatora sprawiają, że produkt pracuje bardzo cicho i sprawnie. Dostępne w Polsce urządzenia AEG Power Solutions sprawdzają się jako źródło zasilania bezprzerwowego serwerów, dysków NAS, bankomatów, biletomatów, drukarek 3D, stacji roboczych, komputerów PC. To także świetne rozwiązanie dla inteligentnych budynków, zapewniające komfort pracy urządzeń bez przerw w zasilaniu. Oba modele UPS-ów są już dostępne na firmowej platformie b2b.eptimo.com, należącej do Eptimo, dystrybutora rozwiązań AEG Power Solutions w Polsce.

Źródło AEG Power Solutions
https://b2b.eptimo.com/