Kompaktowy i lekki naświetlacz LED do zastosowań profesjonalnych, zapewniający równomierne i stabilne oświetlenie kierunkowe miejsca pracy, warsztatu czy garażu.

MF XS BOSCH 1

+ Kompatybilny z systemem Bosch Professional 18 V

+ Doskonała jakość za rozsądną cenę

+ Odporny korpus i klosz z mrożonego PC ze stabilizatorem UV

+ Matryca soczewkowa kształtująca optymalny rozsył

+ Włącznik z 4-stopniową regulacją strumienia

+ Montaż na statywie Future Stand

+ Mały gabaryt, nowoczesny design, wygoda przenoszenia i transportu

 

Zawsze o krok do przodu – MAGNUM FUTURE LED XS

Rodzina lamp MAGNUM FUTURE LED marki Lena Lighting powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie na nowoczesne rozwiązania, zapewniające profesjonalne oświetlenie najróżnorodniejszych miejsc pracy. Już od wielu lat cieszy się uznaniem klientów, nawet tych bardzo wymagających z rynku skandynawskiego czy niemieckiego. Lampy te zostały zaprojektowane przez konstruktorów z kilkunastoletnim doświadczeniem w projektowaniu oświetlenia roboczego. Dzięki bardzo dobrym parametrom technicznym, wielu przydatnym funkcjom oraz licznym akcesoriom można je z powodzeniem stosować wszędzie, gdzie potrzebne jest mocne oświetlenie, wytrzymała konstrukcja o długiej żywotności oraz liczne usprawnienia ułatwiające pracę.

Od niedawna w ofercie polskiego producenta Leny Lighting znaleźć można nowy produkt z rodziny MAGNUM FUTURE LED – najmniejszy i najbardziej kompaktowy z naświetlaczy do zastosowań profesjonalnych – kompatybilny z systemem Bosch Professional 18V – MAGNUM FUTURE LED XS. Zasilanie lampy ustandaryzowanym akumulatorem firmy Bosch, który współpracuje również z innymi narzędziami elektrotechnicznymi marki Bosch typu, wiertarka, szlifierka itp. sprawia, że użytkownik nie musi posiadać do każdego z tych produktów osobnego akumulatora.

Bezprzewodowe MAGNUM FUTURE LED XS zapewnia równomierne i stabilne oświetlenie kierunkowe.Znajduje zastosowanie jako lampa robocza do oświetlania miejsca pracy, warsztatu, garażu. Wyposażona jest w antyodblaskowy klosz przepuszczający, pomimo matowej powierzchni, do 80% światła emitowanego przez diody. Za pomocą czterostopniowego włącznika umożliwia dostosowanie strumienia świetlnego: 200 lm; 750 lm; 1500 lm; 2300 lm. Mały rozmiar i kompaktowa konstrukcja sprawiają, że jest wygodny w transporcie. Magnum Future LED XS BOSCH, poza wersją podstawową, dostępny jest także w zestawie z pojemnym, markowym i wytrzymałym akumulatorem, a także ładowarką.

Więcej na: lenalighting.pl oraz future.lenalighting.pl
 x