Elektromobilność stała się w ostatnim czasie najważniejszym trendem w dziedzinie transportu, nic więc dziwnego ,że coraz więcej ludzi decyduje się na zmianę samochodu na znacznie bardziej ekologiczny.

Mobilna ładowarka do samochodu elektrycznego Doktorvolt na wyciągnięcie ręki - jakość potwierdzona certyfikatem

Posiadanie mobilnej ładowarki do samochodu elektrycznego eliminuje obawy związane z dostępnością stacji ładowania w trakcie podróży. Nie trzeba wówczas polegać na infrastrukturze ładowania na trasie, a zamiast tego można samodzielnie znaleźć dogodne miejsce do ładowania w czasie podróży.

Mobilny Wallbox łączy w sobie zalety tradycyjnego Wallboxa z mobilnością i łatwością użytkowania. Jedną z najważniejszych cech mobilnego Wallboxa jest jego przenośność.

Mobilna stacja ładowania (DV-7280EV) marki Doktorvolt została wyposażona w wyłącznik różnicoprądowy RCD typu A + moduł RCM oraz wyłącznik nadprądowy C16A. Dzięki temu zabezpieczeniu ładowanie pojazdu jest jeszcze bezpieczniejsze. Mobilny Wallbox posiada także wbudowaną kontrolę ładowania, obsługującą komunikację między stacją a podłączonym samochodem. W przypadku wystąpienia stanu błędu, proces ładowania automatycznie wyłącza się. Taka funkcja dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo użytkowania.

WALLBOX Mobilna stacja ładowania 11 kW typ 2 DOKTORVOLT DV-7280-EV - zeskanuj kod QR i znajdź produkty DOKTORVOLT u oficjalnego dystrybutora WALLBOX Mobilna stacja ładowania 11 kW typ 2 DOKTORVOLT DV-7280-EV - zeskanuj kod QR i znajdź produkty DOKTORVOLT u oficjalnego dystrybutora

Mobilny Wallbox to praktyczne i mobilne rozwiązanie, które zapewnia łatwe i wygodne ładowanie samochodu elektrycznego w dowolnym miejscu. Daje użytkownikom większą niezależność, elastyczność i swobodę.
x