W inteligentnym domu mieszka każdy. Pytanie brzmi: CO TWÓJ DOM POTRAFI ?

LUXONE

Większość współczesnych domów jest wyposażonych w szereg „inteligentnych“ urządzeń, które wzbogacają wnętrza o odrobinę nowoczesnej technologii i tworzą iluzję łatwiejszego życia. W rzeczywistości oznacza to: oddzielny włącznik do żaluzji, inny do oświetlenia, kolejny do muzyki czy alarmu.

Ile kosztuje inteligentny dom?

Jest jeszcze Loxone. Alternatywa, która łączy wszystkie technologie i urządzenia w jeden system. Loxone potrafi wyręczyć swoich użytkowników w 50 000 regularnych czynności rocznie i zaoszczędzić im 138 godzin życia. 80 do 90 procent czynności w domu zostanie wykonywanych automatycznie. Będzie dokładnie tak, jakbyś robił to sam za pomocą wielu włączników lub pilotów.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ 

Ile kosztuje inteligentny dom?

Wygląda nieźle. Ale ile ta przyjemność kosztuje?

Może Cię to zaskoczy, ale dzięki Loxone otrzymasz więcej w tej samej lub niższej cenie. Inteligentny dom możesz mieć już od 13 278,12 zł brutto (33 funkcje). Zapoznaj się z trzema przykładowymi wariantami z różną liczbą funkcji.

SPRAWDŹ WARIANTY

Ile kosztuje inteligentny dom?

Wykonujesz instalacje elektryczne? Wykonuj te NAJLEPSZE!

System Loxone można łatwo rozszerzać z upływem czasu, a przy okazji jest niezwykle łatwy szybki w instalacji dla każdego doświadczonego specjalisty. Nie wymaga umiejętności programowania. Przystąp do programu partnerskiego Loxone i stań się ekspertem w zakresie inteligentnych instalacji.

ZOSTAŃ PARTNEREMx