Fachowy Elektryk i Grupa Narodowa KNX Polska zapewniły swoim czytelnikom fantastyczną zniżkę grupową. Jeśli zarejestruje się 75 lub więcej czytelników, organizacja KNX.ORG może zaoferować ogromną 40% obniżkę na zakup oprogramowania ETS6 Professional.

Fachowy Elektryk i Grupa Narodowa KNX Polska oferują fantastyczną zniżkę grupową na ETS6 Pro

Zmniejszy to koszt ETS6 Pro z 1000 € do zaledwie 600 €! (dotyczy to tylko wersji licencjonowanej w chmurze, cena nie obejmuje klucza sprzętowego i wysyłki klucza sprzętowego).

ETS6 Professional

ETS6 to całkowicie przeprojektowana generacja programowania ETS. Oprócz nowego interfejsu użytkownika, wprowadzono wiele nowych funkcji, które jeszcze bardziej optymalizują pracę z KNX, w tym ulepszenia środowiska systemu IT, nowe ETS App SDK, wsparcie dla urządzeń RF i wiele innych.

Jak działa oferta

Ta oferta jest otwarta dla każdego czytelnika, ale pospiesz się, ponieważ oferta będzie ważna do 31 marca 2023 r.

Uczestnicy grupowej oferty będą potrzebować konta MyKNX, aby dołączyć do tej specjalnej akcji. Będziemy potrzebować Twojego loginu/numeru klienta KNX do poniższego formularza. Jeśli jeszcze go nie masz, musisz go utworzyć https://my.knx.org/account/register

Jeśli pozyskamy 75 lub więcej zarejestrowanych osób, zostaniesz o tym powiadomiony po 31 marca 2023r, a kupon zostanie dostarczony przez organizację KNX.ORG na Twoje konto MyKNX. Nie musisz nic płacić z góry, dopiero po potwierdzeniu oferty zostaniesz poproszony o płatność za pomocą normalnej procedury w MyKNX.

Aby zarejestrować do grupowej zniżki wypełnij formularz:
https://forms.gle/MW3TsQzfRDd4TeFB8

Ogólne warunki

  • Kupując oprogramowanie, otrzymasz bezpłatny dostęp do infolinii i usług wsparcia KNX Association dla wszystkich licencji na fakturze.
  • Podatek VAT dla firm w UE: jeśli nie masz ważnego europejskiego numeru VAT, zostanie naliczony podatek VAT kraju, z którego dokonano zakupu.
  • Oferowana licencja to: ETS6 Professional na licencjonowanie w chmurze. Klucz sprzętowy nie jest uwzględniony w ofercie, jeśli zamówisz klucz sprzętowy, będziesz musiał za niego zapłacić, a także za jego wysyłkę, która zostanie zastosowana zgodnie z miejscem docelowym.
  • Ta oferta dotyczy tylko licencji ETS6
  • Ta oferta dotyczy nowych i uaktualnionych licencji z poprzednich wersji
  • Oferta będzie ważna tylko w okresie od 06.03.2023r do 31.03.2023 r.

Co nowego w ETS6?
https://knxstandard.pl/stowarzyszenie/aktualnosci/co-nowego-w-nastepnej-generacji-ets6-narzedzia-konfiguracyjnego-systemow-knx.html

Więcej na temat:


x