Dynamika rynku elektroinstalacyjnego i automatyki domowej wymaga od profesjonalistów bycia na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. Dlatego ABB, światowy lider w dziedzinie technologii energetycznych i automatyki wciąż poszerza swoje kompleksowe rozwiązania, które pozwolą rozszerzyć ofertę i przyciągnąć nowych klientów.

Agregat prądotwórczy na gaz – tani i wygodny w obsłudze generator prądu!

System ABB-free@home®, oparty na zaawansowanej technologii, zapewnia elastyczność i skalowalność, umożliwiając dostosowanie do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Jedną z kluczowych cech, wyróżniających go wśród rozwiązań dostępnych na polskim rynku, jest jego gotowość do rozbudowy w każdej chwili przy wykorzystaniu zalet technologii bezprzewodowej, bazując na istniejącym okablowaniu lub swobodnym połączeniu ich obu. Niezależnie od tego, czy instalujesz system w małym mieszkaniu czy dużym domu,

System inteligentnej automatyki domowej ABB-free@home®

ABB-free@home® oferuje szeroki zakres funkcji, takich jak zdalne sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzacją i systemem bezpieczeństwa. ABB regularnie opracowuje nowoczesne rozwiązania i rozwija portfolio produktów, które mogą być idealnym dodatkiem do oferty. System domofonowy ABB-Welcome, który integruje się z ABB-free@home®, umożliwia klientom kontrolę dostępu do swojego domu za pomocą zaawansowanej aplikacji na urządzenia mobilne. To doskonałe rozwiązanie dla klientów poszukujących kompleksowego systemu bezpieczeństwa i komfortu. Jako partner biznesowy ABB, można uzyskać dostęp do szerokiej gamy produktów i rozwiązań, które umożliwią tworzenie nowoczesnych instalacji elektrycznych wraz z automatyką domową. System ABB-free@home®, w połączeniu z osprzętem łączników i gniazd ściennych, systemem domofonowym ABB-Welcome, ładowarką samochodów elektrycznych Terra AC Wallbox oraz rozdzielnicami wyposażonymi w aparaturę modułową ABB serii „Home” to kompletne, profesjonalne rozwiązanie, które doceni każdy potencjalny klient. ABB jest rynkowym liderem z tak kompleksowym portfolio produktów, oferując produkty rozwijane od lat, bazując na ogromnym doświadczeniu i ciesząc się reputacją stabilnego i niezawodnego partnera w biznesie. W ramach stałej współpracy, ABB oferuje wsparcie techniczne i profesjonalne szkolenia, które pozwolą lepiej zrozumieć i wdrożyć najnowsze technologie. Szkolenia organizowane są zdalnie w formule webinarów, gdzie „na żywo” poruszane są najciekawsze zagadnienia a uczestnicy w każdej chwili mogą zadać pytanie.

Dodatkowo, każdy certyfikowany integrator przechodzi szkolenie stacjonarne prowadzone przez eksperta w dziedzinie automatyki. ABB posiada ponad trzydziestoletnie doświadczenie w produkcji i rozwoju automatyki budynkowej. Zapewnia wsparcie merytoryczne i produktowe, oferując niezbędną wiedzę i umiejętności, aby efektywnie instalować i konfigurować systemy i produkty ABB.

Poznaj nową stronę automatyku budynkowej: https://stories.abb.com/automatyka-domowa/

Aby zapisać się na szkolenie podstawowe: https://stories.abb.com/automatyka-domowa/szkolenia-podstawowe

Aby zapisać się na szkolenie zaawansowane: https://stories.abb.com/automatyka-domowa/szkolenia-zaawansowane

 x