MOWION by Kanlux to osprzęt stworzony we współpracy z elektroinstalatorami. Jego montaż ma być prosty i szybki, a wygląd estetyczny. Wszystkie serie marki MOWION by Kanlux tworzą kompletne i funkcjonalne rozwiązania. Najnowszą serią jest BIURO plus - czyli funkcjonalne puszki podłogowe i stołowe. BIURO plus jest dedykowana do nowoczesnych, przyjaznych użytkownikom wnętrz biurowych.

biuro plus funkcjonalne puszki podlogowe i stolowe1

Puszki podłogowe i stołowe umożliwiają elastyczne i pewne zasilanie w energię i sygnały komunikacyjne urządzeń w całej przestrzeni użytkowej biura.Puszki podłogowe i stołowe umożliwiają elastyczne i pewne zasilanie w energię i sygnały komunikacyjne urządzeń w całej przestrzeni użytkowej biura.Całość nowej serii BIURO plus możemy podzielić na trzy rodziny:

Puszki podłogowe z pokrywą z tworzywa w do montażu w podłogach technicznych, 6 lub 8 pełnych modułów 45

Rodzina puszek podłogowych z pokrywą z tworzywa sztucznego dostępna jest w kilku wariantach wykończenia wspomnianej pokrywy oraz w dwóch wielkościach. Dostępne są pokrywy w trzech rodzajach: pełna z tworzywa, z tworzywa z wykończeniem ze stali nierdzewnej oraz pokrywa do wypełnienia materiałem (maksymalna grubość wkładu to 7mm). Do wyboru mamy dwie wielkości puszek – na 6 pełnych modułów 45x45 lub na 8 modułów 45x45.

biuro plus funkcjonalne puszki podlogowe i stolowe2

Puszka na 6 modułów 45x45 wykonana jest w drugiej klasie ochronności (podstawa z tworzywa sztucznego), z kolei puszka na 8 modułów 45x45 wykonana jest w pierwszej klasie ochronności (metalowa podstawa).

Wspomniane puszki podłogowe posiadają możliwość regulacji głębokości osadzenia co z kolei poprawia bezpieczeństwo gięcia podpinanych przewodów. Dodatkowym atutem jest blokada zatrzaśnięcia, która ma na celu ochronę przecięcia przewodów.

Puszki podłogowe metalowe do podłóg wylewanych z 1,5 pełnego modułu 45, wersja kwadratowa lub okrągła

W ofercie BIURO plus dostępna jest też rodzina metalowych puszek podłogowych na 1,5 pełnego modułu 45x45 (trzy moduły połówkowe 22,5x45).Ta wersja puszek podłogowych przystosowana jest do montażu w podłogach wylewanych. W komplecie z produktem dostajemy zaślepkę zabezpieczającą puszkę przy wykańczaniu wylewki.

W tej grupie produktów występują trzy różne wzory kształtu (prostokąt, prostokąt z frezowanym brzegiem oraz okrągły), każdy z nich w dwóch wykonaniach kolorystycznych (mosiądz lub stal nierdzewna). Pokrywa puszek posiada spust zwalniający, którego użycie powoduje uruchomienie mechanizmu sprężynowego i otwarcie puszki.

Puszki stołowe, metalowe, POP-UP, pojemność na dwa lub trzy pełne moduły 45

biuro plus funkcjonalne puszki podlogowe i stolowe3

W serii BIURO plus dostępne są również puszki stołowe. Oferta oparta jest o dwie wielkości – na dwa lub trzy pełne moduły 45 (odpowiednio 4 i 6 modułów połówkowych 22,5x45).

Dwa warianty kolorystyczne czarny i srebrny są najbardziej popularnymi w odniesieniu zastosowań montażu osprzętu 45 w biurkach i blatach stołów. Puszki stołowe posiadają miękki mechanizm otwierania (mechanizm hydrauliczny) określany jako „soft pop-up”.

Seria BIURO plus do dopełnienie serii BIURO. BIURO plus przystosowana jest do montażu mechanizmów serii BIURO i to przez szybkie i łatwe zatrzaskiwanie „KLIK”.

Fachowy Elektryk poleca

Gdzie kupić?

Jesteś zainteresowany podobnymi produktami?
Kliknij w wybraną wizytówkę, żeby dowiedzieć się więcej.