Energooszczędność, innowacja, technologia, design i nastrój – oto słowa klucze, które określają najnowszą kampanię edukacyjną firmy OSRAM. Pod hasłem LEDukacja będą prowadzone działania, dzięki którym będzie można się dowiedzieć, dlaczego lampy LED stają się coraz częściej wybieranymi źródłami światła, jakie są ich zalety i na co zwracać uwagę podczas zakupów.

LEDukacja
LEDukacja

Lampy LED z oferty firmy OSRAM obejmują bogaty wybór produktów oświetleniowych, które nie tylko dają światło o ciepłej barwie, tworzące atmosferę i do pracy, i do relaksu, lecz także dekorują wnętrza, stając się nieodłącznym elementem domu. Do tego lampy te są bardzo trwałe, energooszczędne i bezpieczne dla zdrowia. Czego zatem więcej wymagać od nowoczesnego światła? Technologia LED na naszych oczach zdobywa rynek, warto więc odkryć jej tajniki, stworzyć przewodnik po tym świetlnym świecie. Przewodnik ten miałby i informować, jakie produkty wybierać i jakie rozwiązania stosować do konkretnych pomieszczeń oraz co jest teraz na czasie. Takim przewodnikiem po świecie LED pomoże poruszać się nowy serwis – www.ledukacja.pl. Jest to miejsce, które w przejrzysty sposób wprowadzi użytkowników w temat nowoczesnego oświetlenia. Będzie tu można znaleźć ciekawe filmy, które w pigułce zaprezentują najistotniejsze informacje na temat zalet lamp LED oraz korzyści z ich użytkowania. W serwisie napotkamy też rekomendacje produktów, które będzie można kupić online. Kampania LEDukacja to jednak nie tylko nowy serwis internetowy. To szersza akcja, która potrwa kilka miesięcy i przypomni o tym, jak ważne jest światło w życiu współczesnego człowieka i jak istotne jest to, by wybierać najlepsze jakościowo rozwiązania oświetleniowe. Podczas kampanii organizatorzy pragną porozmawiać z użytkownikami oświetlenia o ekologii, innowacyjności oraz bezpieczeństwie – pojęciach nieodłącznie związanych z zaawansowanymi technikami oświetlenia. Lampy LED to nie tylko oszczędność nawet do 90% energii elektrycznej i imponujący bilans ekologiczny, lecz także doskonały współczynnik oddawania barw i szeroki kąt rozsyłu światła.

LEDukacja

Organizatorzy LEDukacji zapewniają, że kupując lampy OSRAM, wybiera się najwyższą jakość oraz komfort i bezpieczeństwo użytkowania oraz pewność wytrzymałej konstrukcji, solidnego wykonania, a do tego gwarancję trwałości nawet do 25 lat.

Więcej informacji: www.ledukacja.pl

Więcej na temat: