Wykorzystując najnowszą technologię oraz wyspecjalizowaną wiedzę swoich ekspertów, Lena Lighting S.A. wprowadziła do oferty lampę nowej generacji do zastosowań przemysłowych – TYTAN LED.

tytan-led-oprawy-przemyslowe-nowej-generacji-led-go

Jest to oprawa dedykowana dla technologii LED. TYTAN LED reprezentuje generację opraw NEXT GEN, wyróżniających się niezwykle wysoką skutecznością świetlną i charakteryzujących się najwyższą energooszczędnością (A++) oraz doskonałymi parametrami technicznymi.
Sercem oprawy jest wysokowydajny panel LED GO! wyposażony w najbardziej zaawansowane technicznie komercyjnie dostępne biny diod LED wiodących producentów, mające trwałość nawet do 100 000 h. Dzięki temu osiągnięto niespotykaną na rynku wydajność oprawy osiągającą 150 lm/W oraz klasę energetyczną A++, co gwarantuje oszczędność energii do 68% i zwrot z inwestycji w trakcie pierwszych dwunastu miesięcy. TYTAN LED emituje światło o wysokiej jednorodności (SDCM 3), rzadko spotykanej w oprawach przemysłowych. Zintegrowanie elementu świetlnego z kloszem minimalizuje niebezpieczeństwo przypadkowego uszkodzenia źródła światła w trakcie transportu, montażu lub serwisu opraw.
Elementy świetlne umieszczone zostały w obudowie z odpornego na uderzenia poliwęglanu (PC), przez co oprawa ma stopień odporności na udary mechaniczne na poziomie IK09. Połączenie klosza i podstawy za pomocą klipsów wykonanych ze stali nierdzewnej, silikonowa uszczelka oraz zakręcana dławnica zabezpiecza przed wnikaniem wody – stopień ochrony IP66.
Podczas tworzenia oprawy szczególną uwagę zwrócono na szybkość montażu. Ergonomicznie zaprojektowane wnętrze oprawy powoduje, że montaż jest wygodny, a zwieszany zintegrowany element świetlny pozostawia elektrykowi wolne ręce, przyspieszając prace montażowe. W komplecie znajdują się akcesoria montażowe umożliwiające montaż oprawy zarówno natynkowy, jak i zwieszany.

tytan-led-oprawy-przemyslowe-nowej-generacji-led-go

TYTAN LED to generacja nowoczesnych, ergonomicznych i wydajnych opraw skonstruowanych przez inżynierów mających dużą wiedzę i wieloletnie doświadczenie w tworzeniu ledowych systemów oświetleniowych. Dostarcza światło doskonałej jakości zapewniające komfort i wysoką wydajność pracy. Użyte rozwiązania konstrukcyjne oraz zastosowane komponenty najwyższej jakości są gwarancją korzyści finansowych będących rezultatem wysokiej energooszczędności i długiej trwałości.

tytan-led-oprawy-przemyslowe-nowej-generacji-led-go

www.tytan.lenalighting.pl
www.lenalighting.pl

Więcej na temat: